Czwartek, 31 maja 2012, 15:30

OSZALAŁA z miłości!

prawda
fałsz
OSZALAŁA z miłości!
foto: mwmedia.pl
Iza Miko w końcu jest szczęśliwa! Po długich poszukiwaniach, aktorka odnalazła swoją drugą połówkę. Ukochanym Izy jest bardzo przystojny Luis Astorquia. Para spędza ze sobą każdą wolną chwilę. Razem chadzają na zakupy, do kina, na obiad i lunch. Znajoma celebrytki, w jednym z wywiadów, wyznała, że Miko dla ukochanego całkowicie straciła głowę

Zachowuje się jak zakochana nastolatka, która po raz pierwszy spotyka się z facetem. Chodzi z nim nawet na zakupy do sklepu. Luis musi się tłumaczyć z kim rozmawia, a na ulicy nie może się za nikim obejrzeć, bo Iza wpada w furię. Są jak papużki nierozłączki i od miesiąca w ogóle się nie rozstają. Luis był na początku maja w Polsce, gdzie poznał rodziców Izy, którzy są nim zachwyceni. Ostatnio wyjechali razem na festiwal do Cannes, gdzie byli ze sobą niemal 24 godziny na dobę”.

Podobno aktorka nie może się nacieszyć swoim ukochanym. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że celebrytka ostatnio była widziana w salonie sukien ślubnych! Czyżby para planowała wesele? Jak na razie, Miko nie potwierdziła tej wiadomości, ale wszystko wskazuje na to, że już wkrótce spełni się największe marzenie Izy i zostanie panną młodą.

Zresztą nie ma się co dziwić. Okazuje się, że wybranek Izy to doskonała partia. Przystojny brunet to dyrektor jednego z międzynarodowych banków, a obecnie Executive Producer w filmie „Desert Dancer”.

Ciekawe tylko, czy Luis również podziela entuzjazm swojej partnerki? A może Iza już całkowicie zdominowała ten związek i ukochany nie ma już nic do gadania?

Jak sądzicie, czy Iza i Luis staną na ślubnym kobiercu?

Komentarze