Niedziela, 3 czerwca 2012, 13:00

Kasia i Marcin będą mieli DRUGIE DZIECKO!

prawda
fałsz
Kasia i Marcin będą mieli DRUGIE DZIECKO!
foto: mwmedia.pl
Pokonali kryzys finansowy i małżeński oraz udowodnili, że prawdziwa miłość przetrwa wszystko! O kim mowa? Oczywiście o wzorowej parze polskiego show biznesu, Kasi Cichopek i Marcinie Hakielu.

Jak na razie, ich sytuacja finansowa jeszcze się nie ustabilizowała. Kasia nadal mieszka u swoich rodziców, a Marcin u kolegi, ale wszystko wskazuje na to, że już wkrótce para wróci do swojej willi. Marcin bowiem otrzymał dobrze płatną propozycję, niestety nie chce zdradzać szczegółów kontraktu. Wiemy tylko, że ukochany Kasi, będzie musiał wyjechać za granicę na kilka tygodni.

To rewelacyjne wieści. W końcu i do nich uśmiechnęło się szczęście. Aktorka jest zachwycona! W ostatnim wywiadzie zdradziła nawet, że planują powiększyć rodzinę! Czyżby mały Adaś wkrótce miał zostać starszym braciszkiem? Radosną nowinę potwierdziła również menadżerka Kasi

„Kasia i Marcin nie mają kryzysu. Nie rozwodzą się. Na pewno chcieliby mieć jeszcze jedno dziecko, może już niedługo...” - zdradza na łamach „Super Expresu”, Aldona Wleklak.

No cóż, pozostaje nam jedynie czekać na dobrą nowinę od Kasi i Marcina. Ciekawe, czy Cichopek jest już w ciąży, czy to tylko plany? Perfekcyjna mama, zapewne już nie może się doczekać. Możliwe, że liczy na wydanie kolejnego poradnika dla przyszłych mam. W ich sytuacji zysk z nowej książki okazałby się zbawienny. Tylko, czy polskie mamy chcą jeszcze czytać rady Kasi Cichopek?

Jak sądzicie, Czy Kasia jest już w ciąży?

Komentarze