Środa, 16 maja 2012, 10:00

FALUJĄCY biust Węgrowskiej

prawda
fałsz
FALUJĄCY biust Węgrowskiej
foto: facebook.com
Duży biust to duma wielu pań. Kojarzy się z kobiecością i seksualnością. Ale czy zawsze? Właścicielka największych sztucznych piersi w polskim show biznesie, Iwona Węgrowska, wielokrotnie udowodniła, że to co powinno być atutem, zazwyczaj wygląda mało estetycznie!

W sieci pojawił się najnowszy hit discopolowej grupy Chanel pt. „Tango”, w którym Iwona wystąpiła gościnnie. Wyzywająca kreacja piosenkarki chyba nie dziwi nikogo. Celebrytka już nie raz świeciła biustem na różnych uroczystościach.

Tym razem, artystka zdecydowanie przesadziła. Główną atrakcją teledysku jest ogromny dekolt Iwony, z którego na każdym kroku wylewają się nabrzmiałe piersi! Mało tego, piosenkarka potrząsa nimi przed obiektywem kamery! Jej biust jest dosłownie wszędzie!

Trzeba przyznać, że Iwona wie jak zwrócić na siebie uwagę. Niestety nie zawsze wychodzi jej to na dobre. Po raz kolejny stała się obiektem kpin i żartów.

A Wam podoba się Węgrowska z falującym biustem?

foto: youtube.pl


foto: youtube.pl


foto: youtube.pl


Komentarze

maja 21 czerwca 2012 13:21
nie obchodza mnie gusta. przeciez to widac na odleglosc ze wywalanie biustu do kamey jest nie apetyczne. przesadne chwalenie sie sztuczniscia jest dzis w modzie a to tragedia!!!! do tego usta ma okropne jak u jakiejs "aktorki" porno. fuj!
Gość 20 maja 2012 23:16
Nie rozumiem o co sie czepiacie ładne czy nie to już kwestia gustu a o gustach sie nie dyskutuje
Gość 19 maja 2012 15:11
Sukienka całkiem ładna, biust niekoniecznie..
Man 17 maja 2012 19:24
Ja mam pytanie...a mianowicie który facet nie lubiłby cycków?