Poniedziałek, 28 maja 2012, 09:23

Kto jest TOP, a kto TRENDY?

prawda
fałsz
Kto jest TOP, a kto TRENDY?
foto: mwmedia.pl
Wielkie muzyczne przedstawienie, czyli festiwal „Top Trendy”, w tym roku zorganizowano po raz dziesiąty. Na sopockiej scenie zaprezentowano twórczość najlepiej sprzedających się polskich artystów estradowych i młodych, najbardziej obiecujących wykonawców.

Festiwal rozpoczął się w piątek koncertem TOP, na którym wystąpili między innymi: Maryla Rodowicz, Anna Maria Jopek, Ewa Farna, Maciej Maleńczuk z zespołem Psychodancing, Seweryn Krajewski, Stanisław Soyka, Star Guard Muffin z Kamilem Bednarkiem, Sylwia Grzeszczak, Yugopolis i Zakopower.

Drugiego dnia odbył się konkurs „Trendy", podczas którego o nagrody walczyły młode gwiazdy, takie jak: Mika Urbaniak, Margaret, Kasia Wilk, Hania Stach, Jula, Piotr Salata i Adam Krylik oraz zespoły Loka i Me Myself and I.

Na festiwalu, mogliśmy świętować jubileusze najpopularniejszych polskich artystów: Maryla Rodowicz obchodziła „Czterdziestkę Małgośki”, 35-lecie zespołu Bajm i wokalistki Beaty Kozidrak oraz równie imponujące 30-lecie grupy Lady Pank. Tegoroczny koncert „Top Trendy” zakończył się niedzielnym Kabaretonem.

Kto został TOP? A kto TRENDY? Zwycięzcą pierwszego koncertu został Kamil Bednarek, który jest najpopularniejszym polskim wokalistą, sprzedał najwięcej płyt. Kamil wykonał swój największy hit „Raz dwa w górę ręce”, po którym widownia oszalała. To kolejny sukces na koncie młodego celebryty. Serdecznie gratulujemy Kamilowi i życzymy dalszych sukcesów.

Podczas sobotniego koncertu zaprezentowali się młodzi, utalentowani wykonawcy. Najbardziej TRENDY okazała się Jula, czyli Julita Fabiszewska. Młoda wokalistka z Łomży zdobyła aż trzy nagrody. To bardzo duże osiągnięcie, jak na początkującą piosenkarkę. Jej najpopularniejszy utwór „Za każdym razem” podbił serca milionów polskich nastolatków i nie tylko. Młoda artystka może być z siebie dumna. Dziewczyna ma szansę na wielką karierę, dlatego my również życzymy jej samych sukcesów na scenie.

Zobaczcie jak prezentowały się wszystkie polskie gwiazdy na sopockiej scenie.

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl

Komentarze

Gość 28 maja 2012 20:38
Ta cała jula jest beznadziejna!