Środa, 11 lipca 2012, 15:30

Węgrowska szaleje na plaży!

prawda
fałsz
Węgrowska szaleje na plaży!
foto: mwmedia.pl
Iwona Węgrowska uwielbia zwracać na siebie uwagę. Jej kariera piosenkarki legła w gruzach, dlatego też celebrytka, próbuje innych sposobów żeby zaistnieć w show biznesie. Tam coś pokaże, tu coś powie i wciąż pozostaje „na językach”.

Podczas trwającego Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach, Iwona po raz kolejny udowodniła, że pomysłów jej nie brakuje. Na oczach fotoreporterów postanowiła oficjalnie otworzyć sezon na plażowanie. Węgrowska, niczym gwiazda ze słonecznego patrolu, w czerwonym bikini, szalała na plaży!

Młoda celebrytka śmiało prezentowała swoje wdzięki, wyginając się na wszystkie strony! Trzeba przyznać, że dieta, którą stosowała piosenkarka, przyniosła całkiem spore efekty. Iwona w skąpym stroju kąpielowym wyglądała olśniewająco. A jeszcze lepiej wyglądał jej falujący biust, który nad Bałtykiem zrobił prawdziwą furorę.

Zobaczcie gorące fotki celebrytki! Uważacie, że są sexy?

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl

Komentarze

Gość 1 grudnia 2012 00:58
przydałoby się jej nie co schudnąć, bo ogólnie brzydka nie jest...I nie nie potrzebnie napompowała soebie usta-niezbyt to wygląda:/
Gość 4 października 2012 16:14
Hmm to ostatnie zdjęcie jeszcze ujdzie ale wcześniejsze to nie załadne. Ogólnie Iwonka to ładna kobietka więc nie ma co się czepiać ; *
Gość 11 lipca 2012 15:49
buhahahahhahahaha....... świnia na plaży