Poniedziałek, 7 maja 2012, 10:30

NIE zobaczymy nowego klipu Edyty Górniak!

prawda
fałsz
NIE zobaczymy nowego klipu Edyty Górniak!
foto: facebook.com
Odkąd Edyta przestała współpracować z Mają Sablewską, sama zajmuje się swoją karierą. I tak, od dłuższego czasu, popularność piosenkarki raz rośnie, raz maleje.

Fani celebrytki, musieli bardzo długo czekać na jej kolejną płytę. A jak już się doczekali, to okazało się, że niestety nie zobaczymy teledysku do najnowszej piosenki „Nie zapomnij”. Zdaniem piosenkarki, klip jest po prostu za słaby!

„Przekazuję Wam informację związaną z nowym clipem, na którą cierpliwie wyczekiwaliście, choć inną niż się spodziewacie. Przykro mi z tego powodu, jednak od kilku lat, czy znajduje to czyjeś zrozumienie czy nie - nie potrafię już iść na kompromisy. Clip do 'NIE ZAPOMNIJ' właściwie jest ukończony, jednak nie wyemituję go. Materiał, który został zarejestrowany nie odpowiada jakości, którą chciałabym po sobie zostawić. Nie niesie ze sobą jakości, z którą chcę się identyfikować”.

Najwidoczniej Edytka postawiła sobie za wysoką poprzeczkę, której teraz nie może przeskoczyć. Czy piosenkarka stanie na wysokości zadania i zadowoli swoich fanów? Miejmy nadzieję, że kolejna próba stworzenia „super teledysku” okaże się bardziej udana.

Komentarze