Środa, 16 maja 2012, 09:00

KONIEC „Tańca z gwiazdami”!

prawda
fałsz
KONIEC „Tańca z gwiazdami”!
foto: facebook.com
„Taniec z Gwiazdami” to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych TVN-u. Zadebiutował w 2005 roku i bardzo szybko przypadł telewidzom do gustu. Polscy celebryci również byli zachwyceni tanecznym show. Dzięki niemu wiele zapomnianych gwiazd odzyskało dawną sławę.

Jesienią wystartowała 13 edycja „Tańca z gwiazdami” i jak się okazuje już ostatnia. Jak donosi tygodnik „Fakt”, w nadchodzącym sezonie nie będziemy już mogli podziwiać celebrytów, tańczących na parkiecie. Osoba ze stacji wyznała, że show jest pracochłonnym i kosztownym przedsięwzięciem i nie jest opłacalne dla TVN-u

„Oczywiście ostateczne decyzje jeszcze nie zostały podjęte, ale na razie nic nie wskazuje na to, by program miał pojawić się w jesiennej ramówce. Żadne przygotowawcze prace nie zostały rozpoczęte. Osoby, które pracują przy produkcji show, nie dostały żadnych sygnałów, że powinny bukować sobie na jesień terminy. To jest kosztowne i trudne do zrealizowania show, wymaga wielomiesięcznych przygotowań”.

Podczas 13 edycji mogliśmy podziwiać zmagania najpopularniejszych gwiazd i gwiazdeczek polskiego show biznesu. Zobaczyliśmy między innymi, Anię Muchę, Kasię Cichopek, Rafała Mroczka, Kacpra Kuszewskiego i Monikę Pyrek. W rolę prowadzących wcielili się: Piotr Gąsowski, Kasia Skrzynecka, Hubert Urbański i Natasza Urbańska. Natomiast taneczne piruety oceniali: Iwona Pavlović, Piotr Galiński, Beata Tyszkiewicz oraz Zbigniew Wodecki.

Czyżby brakowało nam już celebrytów? A może program po prostu znudził się telewidzom? Obecnie taneczne widowisko zostało zastąpione nowym programem „Surowi rodzice”.

Jak sądzicie, czy decyzja o usunięciu popularnego show jest ostateczna?

foto: mwmedia.pl


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

Gość 18 maja 2012 20:38
wkońcu....
Gość 17 maja 2012 15:53
Nareszcie!!!
Gość 16 maja 2012 21:16
i bardzo dobrze!!!
Gość 16 maja 2012 19:47
Odkąd tancerze byli większymi gwiazdami niż "gwiazdy" to to nie miało sensu.