Niedziela, 8 stycznia 2012, 13:35

Cichopek przyznaje: JESTEM POD ŚCIANĄ!

prawda
fałsz
Cichopek przyznaje: JESTEM POD ŚCIANĄ!
foto: mwmedia.pl
Pisaliśmy już o tym, że ubiegły rok nie był zbyt szczęśliwy dla Kasi Cichopek. Marne zainteresowanie jej autorskim programem „Sexi mama”, spadająca oglądalność „M jak miłość” i desperackie poszukiwanie możliwość poprowadzenia coraz mniej znaczących imprezy. Niestety sama Kasia potwierdziła te druzgocące dla niej informacje.

W wywiadzie dla Interii, Cichopek opowiedziała o planie naprawczym, jaki ma zamiar wprowadzić w życie, aby odbudować swoją popularność. Podobno interesujące wydarzenia mają się wydarzyć w życiu jej serialowej postaci – Kingi Zduńskiej.

Okazało się również, że wyrażono pozwolenie na nakręcenie kolejnego sezonu jej programu dla mam. Kasia obiecała sobie również, że będzie się starała uczestniczyć w castingach. Z tego planu można wywnioskować jedynie to, że Kasi brakuje pomysłu na siebie, a jej los zależy od scenarzystów "M jak miłość" i dyrekcji Polsatu.

Czy to, co zaplanowała Kasia wystarczy, aby szkoła taneczna jej męża – Marcina Hakiela przynosiła znów zyski? Czy Cichopek odetchnie i z mniejszą desperacją będzie poszukiwać propozycji zawodowych? Niestety, mamy co do tego wątpliwości

BF

Komentarze