Środa, 6 czerwca 2012, 16:00

Najbogatsze młode MAMY w polskim show biznesie

prawda
fałsz
Najbogatsze młode MAMY w polskim show biznesie
foto: mwmedia.pl
Najpopularniejsze młode mamy w polskim show biznesie, czyli Kasia Cichopek i Ania Mucha, doskonale wiedzą, jak zarobić, a się nie narobić! Po narodzinach swoich pociech, celebrytki, zostały wręcz zasypane różnymi propozycjami.

Kasia wystąpiła w reklamie lalek za nieziemską kwotę 300 tysięcy złotych! Ponadto napisała książkę, a raczej poradnik dla młodych mam pt: „Sexy mama”. Największą jednak kasę zarobiła, reklamując preparat wspomagający odchudzanie. Za kilkuminutowy filmik reklamowy Cichopek zgarnęła ponad 500 tysięcy złotych! Trzeba przyznać, że Kasia ma nosa do interesów.

Mucha, naśladując swoją koleżankę, również zaczęła działać w branży reklamowej. Wzięła udział, między innymi, w kampanii reklamowej firmy Reebok, gdzie wygryzła dotychczasową faworytkę – Edytę Herbuś. Ponadto reklamowała gumy do żucia i pieluchy dla dzieci. Łączna kwota, którą zarobiła celebrytka to ponad 800 tysięcy złotych!

I jak tu można mówić o depresji poporodowej? Młode mamy są zawsze uśmiechnięte i szczęśliwe. Ponadto mogą się pochwalić doskonałą figurą. Jak widać, macierzyństwo polskim celebrytkom służy i to bardzo dobrze! Kasia i Ania to przyjaciółki od wielu lat. Ich znajomość zaczęła się na planie serialu „M jak miłość”. Wspólnie się wspierają w trudnych chwilach, jak również wspólnie świętują swoje sukcesy. Macierzyństwo i chwilowe problemy życiowe obydwu pań, jeszcze bardziej zbliżyły przyjaciółki do siebie.

Jak widać co dwie głowy, to nie jedna. Sexy mamom życzymy dalszych, tak samo owocnych jak dotychczas, sukcesów zawodowych!

Komentarze

Gość 6 czerwca 2012 22:24
E am pół miliona za reklamę... żeby chociaż figurę tak łatwo każdej było otrzymać po porodzie. Jak one maja być nieszczęśliwe?