Poniedziałek, 9 stycznia 2012, 22:10

Cichopek na wyborach Miss Kosmetyczek! Żałosne?

prawda
fałsz
Cichopek na wyborach Miss Kosmetyczek! Żałosne?
Kasia Cichopek rozpoczęła akcję mającą na celu przywrócenie jej dawnej pozycji na salonach. Pierwszym punktem jej strategii okazało się wzięcie udziału w wyborach Miss Kosmetyczek.

Mało prestiżowa impreza, więc równie mało wyszukaną kreację przyodziała Kasia. Sukienka, którą zaprezentowała Cichopek, mogłaby się bowiem znaleźć w szafie każdej w Was! Pochodzi bowiem z jednego ze sklepów znanej sieciówki - River Island.

foto: mwmedia.pl


Sukienka została wybrana idealnie. Ma wycięcia, które doskonale podkreślają atuty aktorki. Pochodzenie kreacji wskazuje jednak na znaczne obniżenie standardów Kasi. Wiadomo przecież, że kreacja za trochę ponad 200 złotych to niezbyt wygórowany wydatek na kieszeń zwyciężczyni „Tańca z gwiazdami” oraz aktorki „M jak miłość”, drugiego co do poziomu oglądalności serialu w Polsce.

Kasia Cichopek zdaje się spełniać obietnice, o których już kiedyś pisaliśmy. Że będzie się starała odbudować swoją pozycję w mediach. Jak jednak potraktować jej udział w wyborach Miss Kosmetyczek? Jako przedsmak wielkiego powrotu? Czy wyraz desperacji celebrytki wyrzuconej poza nawias show-biznesu?

BF

Komentarze

Gość 12 stycznia 2012 07:56
I jeszcze jedno: my to szaraki tak? skoro mamy takie "mało wyszukane" kreacje w szafach? ktoś dopiero jest nieprzeciętny jak ma kreacje od drogich projektantów.Czasami te drogie kreacje wyglądają jak szmaty do wycierania podłogi i nawet mój pies by sobie tego do swojego legowiska nie przywłaszczył.Chory świat i ludzie na nim.
Gość 11 stycznia 2012 20:11
oj tam, niech sobie uczestniczy w czym chce.
Gość 9 stycznia 2012 23:01
Żałosne,jak ona sama?!Chyba sie kasa konczy,bo sukienusia z tych tanszych!
Gość 9 stycznia 2012 23:01
Żałosne,jak ona sama?!Chyba sie kasa konczy,bo sukienusia z tych tanszych!