Niedziela, 18 grudnia 2011, 18:47

Kayah założyła T-SHIRT(!!!) na otwarcie BUTIKU

prawda
fałsz
Kayah założyła T-SHIRT(!!!) na otwarcie BUTIKU
Z zainteresowaniem śledzimy ostatnio zmiany w stylu ubierania się Kayah. Gwiazda podczas nagrań do „The Voice of Poland” nosiła obszerne ciuchy, które eksponowały jej imponujący biust, jednocześnie maskując brzuch.

Dziwi to tym bardziej, że gwiazda do niedawna dumnie prezentowała swoją nienaganną figurę. Kayah doskonale zna swoje atuty, jej stylizacje były przemyślane w taki sposób, aby zwrócić uwagę na zgrabne i obłędnie długie nogi. Skąd więc nagła zmiana tendencji?

Ulubionym ciuchem piosenkarki jest ostatnio szary T-shirt z napisem ARMY. Kayah dobiera do niego różne dodatki, uważając najwyraźniej, że w ten sposób obroni go w każdej sytuacji. Nie jesteśmy jednak pewni, czy nie zagalopowała się zbyt daleko. We wspomnianym ciuszku pojawiła się na otwarciu nowego butiku Pinko. Czy Wy również uważacie, że wystarczy dobrać do zwyczajnego, popielatego T-shirtu jeansową spódniczkę i czarne bolerko, aby stał się ubiorem godnym otwarcia ekskluzywnego butiku na warszawskim Nowym Świecie?

Zastanowić należy się również nad powodem takiej zmiany w image’u gwiazdy. Czyżby Kayah dopadł kryzys wieku średniego i postanowiła odmłodzić się w ten mało stylowy sposób? A może napięcie związane z udziałem w programie „The Voice of Poland” przysporzyło jej dodatkowych kilogramów, które szary wór doskonale ukrywa?

BF

Komentarze

riu 19 grudnia 2011 01:32
fajnie i na luzie
krych 19 grudnia 2011 01:31
wyglonda brzytko, jak nadrach!