Wtorek, 15 stycznia 2013, 15:11

Karolak PONIŻA MATKĘ SWOICH DZIECI!

prawda
fałsz
Karolak PONIŻA MATKĘ SWOICH DZIECI!
foto: mwmedia.pl
Tomasz Karolak i Viola Kołakowska są w dość specyficznym związku. Para ma już razem jedno dziecko, a wkrótce na świat przyjdzie kolejne. Jednak do tej pory nie zdecydowali się, aby razem zamieszkać i wygląda na to, że druga pociecha niewiele w tym temacie zmieni.

Związek tych dwojga nigdy do łatwych nie należał, a wzajemne docinki i publiczne upokarzanie się weszło Karolakowi i Kołakowskiej w krew. Ostatnio, we wspólnym wywiadzie dla Gali, aktor stwierdził, że nic swojej partnerce NIGDY NIE OBIECYWAŁ.

- Przed Violką nigdy nie ukrywałem, że wciąż szukam. I w związku z tym niczego jej nie obiecywałem. Koledzy mówią mi: "Ale ty się fajnie ustawiłeś - mieszkasz oddzielnie, masz piękną kobietę, dzieci, a jednocześnie jesteś luzak" - chwali się celebryta.

Z kolei Viola w swoich wypowiedziach na temat wspólnego związku nie jest już tak beztroska. Wygląda na to, że pogodziła się z rolą, którą narzucił jej Karolak.

- Jesteśmy parą - nie parą. Wielokrotnie było mi przykro. Trudno nam było się odnaleźć. Były momenty, kiedy czułam się zraniona. Musiałam nauczyć się być sama. Jak dzwonię to lekarza, czy jestem w urzędzie to mówię "mój facet", żeby było prościej. Dla Lenki Tomek to "mój mąż". A dla koleżanek różnie. Czasami "ten wstrętny" - przyznaje ze smutkiem w wywiadzie.

Wygląda więc na to, że tych dwoje łączą jedynie dzieci. Nic więcej. I choć może Kołakowska miała nadzieję, że Karolak się dla niej zmieni i zechce założyć prawdziwą rodzinę, to on jasno dał jej do zrozumienia, że odpowiada mu życie na pół gwizdka.

Komentarze