Poniedziałek, 2 kwietnia 2012, 09:30

Rihanna zmienia kolor włosów.

prawda
fałsz
Rihanna zmienia kolor włosów.
foto: materiały prasowe
Rihanna, seksowna wokalistka, zmienia kolor włosów jak rękawiczki! Jest wręcz królową metamorfoz! Mogliśmy już ją zobaczyć w czerwieni, czerni, brązie oraz blondzie. Zmienia również wygląd dziwacznych fryzur. Począwszy od krótkich, kręconych, długich, falowanych skończywszy na ekstremalnie sterczących stylizacjach.

Jak przyznaje dla magazynu Faboulous

"Myślę, że nareszcie byłam gotowa na coś zupełnie nowego i totalnie wyrazistego. To była ryzykowna decyzja, ale dziś wiem, że słuszna. Nie chciałam już dłużej mieć zwyczajnego koloru włosów. Byłam już przecież blondynką i szybko mi się znudziło. Czarny był moim ulubionym kolorem, ale szukałam czegoś co będzie lepiej określało mnie samą. W takim zresztą znalazłam się wówczas momencie w życiu, że spontaniczne decyzje były najlepsze. Poza tym chciałam zrobić coś ekstremalnie innego. Nie mogłam przecież przefarbować włosów na zielony, fioletowy, czy różowy kolor, więc czerwony wydał mi się najlepszym rozwiązaniem".

Która stylizacja najlepiej pasuje wokalistce? Naszym zdaniem Rihanna wciąż szuka odpowiedniego stylu dla siebie! Całkiem możliwe, że niebawem poznamy zupełnie inną fryzurę Riri.

foto: materiały prasowe


foto: materiały prasowe


foto: materiały prasowe


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

Gość 2 maja 2012 21:08
Pomijając jej naturalny kolor, to najlepiej czerwony :)
:D 30 kwietnia 2012 15:08
no zgadzam się
Gość 19 kwietnia 2012 00:36
W czerwonych wygląda prześlicznie ;]
Gość 2 kwietnia 2012 18:32
w czeronych jej najlepiej