Środa, 23 maja 2012, 12:00

GAGA podpadła terrorystom!

prawda
fałsz
GAGA podpadła terrorystom!
foto: facebook.com
Trasa koncertowa słynnej piosenkarki, Lady Gagi, pt. "The Born This Way Ball", stoi pod wielkim znakiem zapytania. Wszystko za sprawą licznych protestów, rożnych grup religijnych. Kontrowersyjna gwiazda, w muzułmańskich rejonach nazywana jest „wyznawczynią Szatana”.

Władze Dżakarty żądają by Gaga odwołała swój koncert. Na co piosenkarka nie chce się zgodzić

„Tak wielu ludzi protestuje przeciwko mnie, ale to mnie zupełnie nie obchodzi. Wiem, że musi nastąpić zmiana, dla tych wszystkich dzieciaków na całym świecie, które są poniżane i wykluczane z powodu swojej inności. Nie uważacie, że ktoś powinien, k…a, wstać i powiedzieć prawdę?! Tu nie chodzi o muzykę. Nie chodzi o moje ubrania. Nie chodzi o nagranie hitu. Ale o pier….ną prawdę, że ludzie na świecie muszą zostać wyzwoleni i być dumni z tego, że są inni”!

Sprawa wygląda naprawdę poważnie. Tym bardziej, że przedstawiciele grupy terrorystycznej "Islamic Defenders Front" zapowiedzieli swoje liczne przybycie na koncert Gagi

„Zdobyliśmy bilety na Lady Gagę, nie po to, aby ją oglądać, ale dla naszego wstępu! Cokolwiek się stanie - jesteśmy gotowi na ryzyko. Mamy nadzieję, że koncert zostanie odwołany”.

Czyżby Gadze groziło niebezpieczeństwo? Co się stanie z piosenkarką, jeśli nie odwoła koncertu? Czy dodatkowa ochrona zapewni jej bezpieczeństwo?

Przekonamy się już wkrótce.

foto: facebook.com

Komentarze

pra 29 maja 2012 23:08
Islam to syf i terroryzm, ostatnia legalna wersja niewolnictwa (kobiety są własnością mężczyzn) dobrze że chociaż w Polsce nie mamy tych dzikusów
Gość 24 maja 2012 18:36
dobre! ;P