Sobota, 14 stycznia 2012, 21:52

Komu potrzebny egzorcyzm?

prawda
fałsz
Komu potrzebny egzorcyzm?
Ojciec Aleksander Posacki wydał książkę „Demonologia na dzisiejsze czasy”. Każdego, kto śledzi to, co dzieje się ostatnio na linii walki Adama „Nergala” Darskiego z Kościołem, nie zdziwi chyba fakt, że w publikacji znalazło się miejsce dla lidera Behemota.

Obecność Nergala w mediach została oceniona przez księdza jednoznacznie jako promocja ideologii satanistycznej. W nawoływaniu do wolności i niezależnego myślenia, o których Adam często wspomina w wywiadach, widzi zagrożenie dla jego zbawienia. Skoro ksiądz tak dobrze poznał swojego wroga, jak mógł sądzić, że przyrównanie do Lucyfera w jakikolwiek sposób go urazi?!Adam Darski reaguje na te doniesienia ze swoistym wdziękiem. Dziękuje mianowicie na Facebook’u za kolejny dowód wspierania jest działalności przez Kościół. A konkretnie za nieustającą promocję jego osoby i podsycanie zainteresowania dokonaniami Nergala. Można więc powiedzieć, że i tym razem ksiądz zadziałał w służbie… służbie kampanii PR-owej Darskiego.

Jaki wniosek płynie w z tej historii dla słuchaczy Behemota? Według księdza powinni niezwłocznie poddać się egzorcyzmom! I kto tu jest nawiedzony?BF

Komentarze