Wtorek, 22 listopada 2011, 14:57

Zobacz niesforne piersi gwiazdy!

prawda
fałsz
Zobacz niesforne piersi gwiazdy!
foto: Jarosław Antoniak/mwmedia.pl
Kayah to jedna z niewielu polskich artystek, która rzadko pojawia się na bankietach, imprezach, czy pokazach mody. Jak sama przyznaje, takie zbiegowiska to dla niej targowisko próżności. Mimo to, artystka doskonale wie, jak zwrócić na siebie uwagę bez lansowania się na salonach.

Sobotni odcinek "The Voice Of Poland" był doskonałym przykładem tego, jak niewinny "problem" z piersiami może pomóc w rozgłosie. Na nagranie Kayah założyła czarną bluzką z niezwykle mocno wyciętym dekoltem. Wystarczył jeden nieprzewidziany i niekontrolowany ruch, aby kształtne piersi wyskoczyły z bluzki i pokazały się na wizji.

Na szczęście (albo i nie) piosenkarce udało się zapanować nad niesfornymi piersiami, które bardzo chciały wydostać się spod skromnej warstwy materiału. Wokół wydarzenia zrobił się taki medialny szum, że gdyby Kayah nie była sławna, z pewnością mogłaby zrobić ekspresową karierę.

Z drugiej strony być może był to specjalny zabieg, który miał przykuć uwagę widzów i zmusić ich od pilnego i bacznego obserwowania? Jakkolwiek tego nie nazwać, można powiedzieć, że cel został osiągnięty, nie sądzicie?

foto: Jarosław Antoniak/mwmedia.pl


foto: Jarosław Antoniak/mwmedia.pl

Komentarze

Gość 26 listopada 2011 21:20
Jej talent muzyczny jest doceniany nawet poza granicami Polski
Gość 23 listopada 2011 14:40
Kayah wygląda mroczniej niż Negal teraz :D
Gość 22 listopada 2011 19:25
Czepiacie się!!!!!