Poniedziałek, 3 grudnia 2012, 13:35

Będzie NOWY BATMAN! Wiemy, kto go zagra!

prawda
fałsz
Będzie NOWY BATMAN! Wiemy, kto go zagra!
foto: newsok.com
Trylogia filmów Mroczny Rycerz, która wyszła spod ręki Christophera Nolana przez wielu została okrzyknięta najlepszą ekranizacją komiksów o Batmanie. Okazuje się, że filmy o rycerzu z Gotham będą miały swoją kontynuację.

Obsada kultowych filmów o Batmanie budzi niemal takie same emocje, jak kolejne części Jamesa Bonda. Po tym, jak Christian Bale zapowiedział, że już więcej nie zagra superbohatera, producenci rozpoczęli poszukiwania nowego odtwórcy roli.

Jak się okazuje nowego Batmana zagra Joseph Gordon-Levitt, znany już z ostatniej części "Mroczny Rycerz Powstaje". Fani z pewnością liczyli, że aktor wcieli się w rolę pomocnika Bruce'a Wayne'a - Nightwinga, ale jak nie od dziś wiadomo kino rządzi się swoimi prawami i ekranizacje często odbiegają od komiksów lub książek.

Amerykańskie media podają, że Levitt, jako rycerz z Gotham pojawi się już w filmie "Człowiek ze stali", czyli najnowszej wersji historii Supermana.

Jak sądzicie, czy to dobry wybór?

foto: fansshare.com

Komentarze

Darusia 2 lutego 2014 21:06
oczewiście że mi się to podoba słodki jest ;)
moze byc i gosc 29 sierpnia 2013 04:39
Heheh w dupie byliscie, gowno widzieliscie, to bedzie cos na podstawie Batman Przyszlosci, pewnie ten oto aktor po znalezieniu jaskini batmana, bedzie chcial go odszukac, a Batman jako stary fighter zmontuje mu nowy kostium, tak mysle hehehehe elo
Raizo 12 grudnia 2012 01:00
pff po obejzeniu fiulmu juz to wiedzialem ..
Gość 9 grudnia 2012 20:11
a nie wydaje sie Wam ze on zagra Robina?
Gość 8 grudnia 2012 11:50
Może być :D
Gość 7 grudnia 2012 17:34
słodziutki, nadaje się!