Poniedziałek, 21 stycznia 2013, 16:13

Radcliffe: SEKS GEJÓW NIE JEST GORSZY od seksu kobiety z mężczyzną!

prawda
fałsz
Radcliffe: SEKS GEJÓW NIE JEST GORSZY od seksu kobiety z mężczyzną!
foto: gossip-celebrity-news.com
Daniel Radcliffe, wciąż nie może się pozbyć "łatki" Harry'ego Pottera. Mimo tego, że aktor gra w nowych produkcjach, zawsze będzie już kojarzony z tą postacią. Dlatego też, Radcliffe postanowił rozprawić się z wizerunkiem Pottera raz, a dobrze - grając rolę GEJA.

Aktor zagrał główną rolę w filmie Kill Your Darlings. Produkcja wywołała prawdziwy skandal, gdyż Radcliffe zagrał GEJA W SCENACH HOMOSEKSUALNEGO SEKSU. Sam zainteresowany nie widzi w tym nic zdrożnego. Aktor stwierdził, że skoro scenariusz traktuje o takiej właśnie tematyce ludzkiego życia, to "trzeba to pokazać".

- To zadziwiające, że taka tematyka nadal jest szokująca. Dla mnie jest coś niezwykle dziwnego w reakcjach ludzi na gejowski seks. Nieustannie widzimy w telewizji i mediach heteroseksualny seks, a także analny i nikt się tym nie przejmuje. Co więcej, kino już nieraz pokazało erotyczne sceny między dwoma facetami. Nie wiem, dlaczego seks gejów ma być gorszy od seksu kobiety z mężczyzną. Mnie obie te sytuacje zupełnie nie szokują – powiedział gwiazdor w trakcie konferencji prasowej.

Radcliffe dodał także, że jego bohater "w filmie nieustannie zalicza kolejnych facetów i sporo się onanizuje", a przecież to nic dziwnego, bo robi tak wiele osób.

Komentarze

mój tłok pracuje w cylindrze, a w rurze wydechowej 23 stycznia 2013 13:09
tak sobie
Kana 22 stycznia 2013 14:59
Popieram! Dobrze mówi :)