Sobota, 3 grudnia 2011, 23:02

ŻADNEJ kobiety w finale!

prawda
fałsz
ŻADNEJ kobiety w finale!
foto: Jarosław Antoniak / mwmedia.pl
W sobotnim półfinale “The Voice of Poland” emocje sięgały zenitu! Toczyła się wielka bitwa o miejsca w ścisłym finale pierwszej edycji muzycznego programu.

Wszyscy uczestnicy występowali solo oraz w duecie ze swym konkurentem z grupy. Komentarze opiekunów były - w porównaniu z poprzednimi odcinkami - nadzwyczaj wyważone.

Każdy juror, wraz ze swoją ekipą pomocniczą, miał do podziału 100 punktów pomiędzy 2 swych podopiecznych. Widzowie w głosowaniu SMS mogli rozdzielić własne 100 punktów, przy czym każdy procent stanowił 1 punkt.

Ostateczny podział punktów -łączna suma punktów zebranych od opiekuna i telewidzów, która wyłoniła finalistów- rozkładał się następująco:

-zgodnie z kolejnością ogłaszaną na żywo w programie-

Grupa Ani Dąbrowskiej - Piotr 108, Aleksandra 92

Grupa Andrzeja Piasecznego - Rafał 84 , Antek 116

Grupa Kayah - Filip 95, Mateusz 105

Grupa Nergala – Damian 115 , Monika 85


Po każdym werdykcie została zaprezentowana piosenka świeżego finalisty – premierowy utwór mogący pojawić się na debiutanckiej płycie uczestnika, stworzony specjalnie na potrzeby programu przez niego samego i najlepszych muzyków – często z pomocą opiekuna grupy.

W „The Voice of Poland” jako gość specjalny wystąpiła Ive Mendes – znakomita brazylijska wokalistka, serwująca swym fanom najwyższych lotów jazz.

Sobotniego wieczoru -10 grudnia - wyemitowany zostanie wielki finał, podczas którego Polacy wyłonią najlepszy głos w kraju!
Hubert Urbański zapowiedział na tę specjalną okazję występ jednego z sędziów edycji – Nergala!
To zaskakująca decyzja Telewizji Polskiej w perspektywie sporu o artystyczną postać Adama Darskiego i jego antychrześcijańską postawę podczas koncertów zespołu Behemoth.

Czy do finału przeszedł Wasz faworyt?

Anna

Komentarze

Gość 27 grudnia 2011 15:26
Hańba!!!