Piątek, 18 stycznia 2013, 14:21

Córka Borysewicza OSKARŻONA O STRĘCZYCIELSTWO!

prawda
fałsz
Córka Borysewicza OSKARŻONA O STRĘCZYCIELSTWO!
foto: mwmedia.pl
Była żona i córka Jana Borysewicza zostały oskarżone o STRĘCZYCIELSTWO! Kobiety pod przykrywką agencji modelek prowadziły...AGENCJĘ TOWARZYSKĄ, zajmującą się wyszukiwaniem i dostarczaniem młodych dziewczyn bogatym biznesmenom i "ludziom z show biznesu".

We wrocławskim sądzie od dwóch tygodni leży akt oskarżenia przeciwko Joannie i Danucie B., które przez kilka lat trudniły się stręczycielstwem. Początkowo prowadziły one "agencję modelek", która w 2006 roku wpadła w kłopoty finansowe. Wtedy panie wpadły na pomysł, żeby stręczyć dziewczyny bogatym biznesmenom. Jak informuje Gazeta Wyborcza, za każde takie spotkanie inkasowały kilkaset złotych, modelka - co najmniej tysiąc.

W trakcie śledztwa okazało się, że obie panie podsyłały modelki również niejakiej Emilii P. Kobieta, znana w "branży" jako "Emi" wysyłała je na ekskluzywne wakacje, gdzie świadczyły usługi seksualne bogatym obcokrajowcom. W ciągu kilku lat na prowizjach z wysyłania kobiet do luksusowych kurortów "Emi" zarobiła setki tysięcy złotych!

- Nie było żadnego przymusu. Dziewczyny, które nie godziły się na seks, za jeden dzień dostawały 200-250 euro. Pozostałe, które tego nie odmawiały - po 500 euro i więcej - zeznała jedna z modelek.

- Nie wiedziałam, że za nic nie robienie można dostać tyle pieniędzy. Bo tych imprez i tego seksu wcale nie było tak dużo - dodała druga.

Komentarze