Środa, 16 stycznia 2013, 15:51

Nie powinni brać ślubu. TO ICH ZNISZCZY!

prawda
fałsz
Nie powinni brać ślubu. TO ICH ZNISZCZY!
foto: posh24.com
Jon Voight przez długie lata nie miał żadnego kontaktu z Angeliną Jolie. Teraz, kiedy ich relacje się poprawiły, aktor postanowił wypowiedzieć się na temat zbliżającego się ślubu Angeliny i Brada Pitta. Jak się okazuje JEST TEMU PRZECIWNY!

Przez lata Voight i Angelina nie potrafili się dogadać. Córka nie potrafiła mu wybaczyć tego, że zdradzał jej matkę i wciąż winiła go za jej śmierć. Kiedy jednak aktorka założyła własną rodzinę jej stosunek do ojca się zmienił i postanowiła mu wybaczyć.

Od tego czasu ich relacje poprawiły się. Voight rzadko wypowiadał się na temat życia prywatnego Angeliny, prawdopodobnie dlatego, aby nie mieszać się w jej sprawy i znów jej nie stracić. Teraz jednak, w kwestii jej ślubu z Bradem Pittem powiedział "NIE"!

- Właściwie to nie wiem czy powinienem się cieszyć. Nie wiem, czy na pewno to planują. Zawsze są bardzo skryci. Słyszałem jednak plotki. Nie powinni brać ślubu. To ich zniszczy. Przecież są teraz szczęśliwi z dziećmi. Nic im nie brakuje – powiedział aktor w rozmowie ze stacją E!.

Komentarze