Środa, 16 stycznia 2013, 16:06

Byłam BEZPŁODNA! To CUD, że zaszłam w CIĄŻĘ!

prawda
fałsz
Byłam BEZPŁODNA! To CUD, że zaszłam w CIĄŻĘ!
foto: idolator.com
Kim Kardashian powoli wprowadza w życie swój plan zbicia majątku na dziecku z Kanye Westem. Razem z siostrą Khloe były gośćmi programu Today Show, w którym tematem numer jeden była oczywiście ciążą celebrytki.

Kim dużo mówiła o rozwodzie z poprzednim mężem, który nie chce podpisać papierów. Wspominała także o tym, jak się czuje w ciąży. Niespodziewanie wyznała także, że lekarze UZNALI JĄ ZA BEZPŁODNĄ! Celebrytka była więc przekonana, że nigdy nie będzie mogła mieć swojego dziecka.

- Khloe była bardzo szczera opowiadając o swoich problemach z niepłodnością. Ja milczałam, ale w moim przypadku sprawa posiadania dziecka jest tak samo skomplikowana. To cud, że zaszłam w ciążę. Bardzo się ucieszyłam, że stało się coś co wielu specjalistów uznało za niemożliwe - wyznała Kim.

Podobno prawnik Kim obiecał jej rozwód "do końca 2013" roku. Celebrytka jest bardzo zdeterminowana, żeby go dostać jeszcze przed narodzeniem dziecka.

Komentarze

Gość 2 lutego 2013 16:38
hmmm...ciekawe czy gość da jej ten rozwód. Oczywiscie jak to jest w show-biznesie pewnie zatrzymają go różne ''sprawy''...
Gość 20 stycznia 2013 14:56
Fajnie.