Środa, 16 stycznia 2013, 15:25

Rozenek ma ROMANS Z ŻONATYM DZIENNIKARZEM?

prawda
fałsz
Rozenek ma ROMANS Z ŻONATYM DZIENNIKARZEM?
foto: mwmedia.pl
Rozwód Małgorzaty i Jacka Rozenek stał się faktem. Pozew jest już w sądzie, choć nie obyło się bez pewnych problemów. Aktor dość długo zwlekał z podpisaniem dokumentów i dostarczeniem ich do sądu, bo wciąż miał nadzieję, że uda mu się przekonać Małgosię do powrotu.

Przypomnijmy, że to Małgosia bardzo naciskała na rozwód, a Jacek wciąż miał nadzieję, że między nimi może się jeszcze ułożyć. Jednak perfekcyjna pani domu zapewniła go, że bez względu na to, jak długo będzie zwlekał ze złożeniem dokumentów, to i tak nic między nimi nie zmieni.

Teraz kiedy pozew jest już w sądzie na światło dzienne wychodzą nowe doniesienia na temat przyczyn tego rozwodu. Początkowo wszyscy sądzili, że Jacek był po prostu zazdrosny o błyskawiczną karierę żony i jej popularność. To wprowadziło do ich związku niezwykle napiętą atmosferę i kończyło się wieloma kłótniami.

Jednak tygodnik Rewia sugeruje, że w życiu Małgorzaty pojawił się nowy mężczyzna i to właśnie on jest główną przyczyną tego rozstania. Ponoć właśnie z uwagi na ten związek, Małgosia tak bardzo naciskała na szybki rozwód i była gotowa zgodzić się na wszystkie postawione warunki.

Kochanek Małgosi to podobno "przystojny i znany dziennikarz telewizyjny - żonaty, ojciec dwóch małych synów." To jednak nie wszystko! Dziennikarz, z którym ponoć połączył Małgorzatę gorący romans, pracuje dla konkurencji. Musi to być bardzo skomplikowany związek.

foto: mwmedia.pl

Komentarze