Piątek, 20 kwietnia 2012, 14:00

Za zdjęcia zgarną MILIONY!

prawda
fałsz
Za zdjęcia zgarną MILIONY!
foto: mwmedia.pl
Hollywoodzkie gwiazdy, od lat zarabiają na sprzedaży swoich prywatnych zdjęć. Brukowce, prowadzą ostrą walkę, by zdobyć unikatowe fotki celebrytów. Na szczycie prowadzą Angelina Jolie i Brad Pitt, którzy za pierwszą sesję swoich bliźniaków zgarnęli 14 milionów dolarów od brytyjskiego "Hello Magazine" oraz amerykańskiego "People".

Skandalicznie wysoka suma, w całości została przekazana na organizację prowadzoną przez parę - „The Jolie-Pitt Fundation”. Angelina i Brad w planach mają również sprzedaż ślubnych zdjęć. Co prawda, nie znamy jeszcze terminu ślubu, ale gwiazdy już są przekonane, że zarobią grube miliony! Czy mają rację?

Coś nam się wydaje, że aktorzy, za szybko dzielą skórę na niedźwiedziu. A ich planowany interes może okazać się wielką klapą

„Nie ma szans, by znowu dostali 14 milionów. Branża jest dzisiaj inna. Wtedy była na szczycie. Gdyby bliźniaki urodziły się teraz, mogliby dostać połowę tego, co dostali. Gdyby jednak byli gotowi sprzedać zdjęcie ślubne z wszystkimi dziećmi, dostaliby przynajmniej 10 milionów dolarów” – komentuje Scott Cosman, właściciel agencji fotograficznej.

Czy rzeczywiście zdjęcia Angeliny i Brada są warte miliony? Przekonamy się już niebawem, gdyż uroczysta ceremonia, ma się odbyć w tym roku.

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze