Czwartek, 24 stycznia 2013, 14:20

Angelina Jolie jest w CIĄŻY!?

prawda
fałsz
Angelina Jolie jest w CIĄŻY!?
foto: socialitelife.com
Angelina Jolie i Brad Pitt wciąż nie ustają w próbach powiększenia swojej wielodzietnej rodziny. Para cały czas dawała do zrozumienia, że z chęcią przywitałaby nowego członka rodziny. Być może JUŻ WKRÓTCE TO MARZENIE SIĘ SPEŁNI!

Brad i Angelina mają już szóstkę dziec: troje biologicznych oraz troje adoptowanych. Jak donosi Star Magazine, ponad cztery lata po przyjściu na świat bliźniaków, Angelina ponownie jest w ciąży!

Podobno aktorka od kilku lat mówiła już o kolejnym dziecku. Brad starał się wybić jej ten pomysł z głowy.

- Brad sprowadzał ją na ziemię i przypominał, że to nie jest dobry czas na prokreację, przy ich napiętych do granic możliwości grafikach i chaotycznym stylu życia. Teraz Angie skupia się na pozostałych dzieciach, chcąc je przygotować do przyjścia na świat rodzeństwa - powiedział informator magazynu.

Biologiczna córka Angeliny Shiloh chce, by kolejnym dzieckiem w rodzinie był chłopiec o imieniu John. Ciekawe, czy mama spełni jej prośbę?

Komentarze

Gość 15 marca 2013 18:50
Jak chcą mieć tyle dzieci, to niech mają. W końcu ich stać na to. Ale przyczepię się do tytułu artykułu, który jest wręcz odpychający, gdyż zawiera błąd interpunkcyjny, który jest niewybaczalny. Ponadto cały artykuł też nie grzeszy poprawnością...
Gość 26 stycznia 2013 14:33
Bo kolejne dziecko im potrzebne.. -,-