Piątek, 23 listopada 2012, 13:26

Siwiec: NIE REKLAMUJĘ kremu do wybielania ODBYTU

prawda
fałsz
Siwiec: NIE REKLAMUJĘ kremu do wybielania ODBYTU
foto: mwmedia.pl
Zaledwie wczoraj donosiliśmy o tym, że Natalia Siwiec wystąpiła w sesji reklamowej "serum do wybielania sromu i odbytu", a modelka już wydała oświadczenie, że NIE REKLAMUJE TEGO PRODUKTU.

Natalia Siwiec zareagowała praktycznie zaraz po tym, gdy w sieci pojawiły się doniesienia o jej najnowszej sesji reklamowej, w której swoim wizerunkiem zachęca do kupowania "serum do wybielania sromu i odbytu". Modelka twierdzi, że nie brała udziału w żadnej kampanii, ale jej zdjęcie widnieje obok opisu produktu. Jaka więc jest prawda?

Siwiec wystosowała oświadczenie, w którym odcina się od tej kampanii.

"Oświadczam, że nigdy nie wzięłam udziału w sesji reklamowej produktów Dr Maria Gerard oferowanych poprzez serwis Allegro przez użytkownika Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości i nie mam żadnych związków z tą firmą. Jednocześnie informuję, że nigdy nie wyraziłam zgody na wykorzystanie mojego imienia, nazwiska i wizerunku dla potrzeb kampanii reklamowej, przedmiotowej firmy oraz nie ponoszę odpowiedzialności prawnej za jej działania ani nie utożsamiam się z oferowanymi produktami przez tą firmę."

Złośliwi twierdzą, że modelka dementując plotki o swoim udziale w kampanii, jednocześnie zareklamowała serum, wymieniając nazwę jego producenta oraz miejsce, w którym można je kupić.

foto: Allegro

Komentarze

supergość 2 grudnia 2012 03:04
to znaczy że lubi anala ?