Czwartek, 22 listopada 2012, 15:06

Ładnym i chudym w życiu jest łatwiej!

prawda
fałsz
Ładnym i chudym w życiu jest łatwiej!
foto: mwmedia.pl
Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się dlaczego celebrytki tak obsesyjnie dbają o swój wygląd to Anna Mucha ma dla Was wytłumaczenie. Aktorka twierdzi, że SZCZUPŁYM I ŁADNYM jest łatwiej zrobić karierę, nie tylko w show biznesie, ale praktycznie wszędzie. Według niej SUKCES NOSI ROZMIAR S!

Od kiedy Anna Mucha mocno schudła i częściej bywa na salonach głosi coraz bardziej zuchwałe poglądy, głównie na temat figury i wyglądu. W ostatnim wywiadzie przyznała na przykład, że od kiedy jest chuda jest jej dużo łatwiej.

- Kiedy ważyłam więcej, w pełni akceptowałam i lubiłam siebie. Ale nie oszukujmy się, sukces ma rozmiar S. Żyjemy w czasach presji szczupłej sylwetki. Szczupłość jest społecznie bardziej lubiana i akceptowana, a ja biorę udział w tej zabawie - zapewnia Mucha w rozmowie z miesięcznikiem Uroda.

I dodaje, że ŁADNYM ŁATWIEJ W ŻYCIU. Według niej, jeśli jest się ładnym można na przykład uniknąć mandatu.

- Odnoszę też wrażenie, że ludzie na mnie lepiej reagują, kiedy jest mnie mniej. Ładny ma w życiu lepiej. Wczoraj przebiegałam przez ulicę nie po pasach. Gdybym nie była w szpilkach i ładnej sukience tylko w dresie, pewnie dostałabym mandat - kończy Mucha.

Twierdzeniom propagowanym przez Muchę przeczą Grycanki, które sylwetką w rozmiarze S nie grzeszą, a karierę na salonach robią w zawrotnym tempie. A może jest tak, że wyjątek potwierdza regułę? Zgadzacie się z tym, że ładnym i chudym w życiu łatwiej?

Komentarze