Czwartek, 22 listopada 2012, 14:13

Siwiec nagrała SINGIEL. Po angielsku!

prawda
fałsz
Siwiec nagrała SINGIEL. Po angielsku!
foto: mwmedia.pl
Natalia Siwiec prze ostro do przodu. Nie dość, że zaczęła się udzielać w branży reklamowej to jeszcze nagrała właśnie swój pierwszy singiel. Widać, że celebrytka chce zrobić karierę za wszelką cenę.

Rozbierane sesje, pozowanie do magazynów dla panów, prześwitujące, koronkowe stylizacje pokazujące główne walory ciała, śmiałe komentarze, kontrowersyjne wypowiedzi o seksie z kobietami - oto cała Natalia Siwiec. Do tej "wesołej" gromadki jej sposobów na karierę doszło ostatnio jeszcze reklamowanie SERUM WYBIELAJĄCEGO DO SROMU I ODBYTU.

Modelka, która robi karierę głównie pozując do zdjęć (raz nago, innym razem w bieliźnie), teraz postanowiła spróbować sił w branży muzycznej (jeszcze tylko tu jej nie było). Siwiec właśnie nagrała swój pierwszy singiel "Shocked". Do pełni szczęścia brakuje jej tylko teledysku na miarę Dody i Fokusa!

Internauci ostro skrytykowali jej kawałek, który pojawił się w sieci.

"lepiej niech dupa swieci, a nie spiewa"

"Śpiewam od dosłownie urodzenia ale podejrzewam, że nigdy nie uda mi się osiągnąć tego o czym marzę. ( oczywiście nie mówię tutaj o karierze pokroju Siwiec ) a przychodzi panienka pokazuje cycki , jest promowana na siłę w mediach bo przecież jak widać na innych bez stronniczych portalach nie ma o niej słowa a teraz wchodzi do studia a że trochę się na tym znam to słyszę, że jej prawdziwego głosu praktycznie tutaj nie ma... i powiem wam , że boli mnie to... że żyję w takim chorym kraju!"

To tylko nie które komentarze. A Wam, jak podoba się singiel celebrytki?

foto: Facebook


Komentarze

Gość 23 listopada 2012 11:34
nie wiem dlaczego Mandaryna mi się przypomniała.. :P