Wtorek, 12 czerwca 2012, 10:00

Amerykańska raperka to silikonowy potwór!

prawda
fałsz
Amerykańska raperka to silikonowy potwór!
foto: facebook.com
Amerykańska raperka, Lil Kim, znowu szokuje wyglądem. Celebrytka jest ewidentnie uzależniona od operacji plastycznych. Kilka razy powiększała sobie biust oraz wielokrotnie upiększała twarz, wszczepiając sobie implanty w policzki, podnosząc brwi i aplikując botoks. Efekty są przerażające! Dziś jej buzia budzi grozę!

37-letnia raperka, nie dość, że wygląda jak potwór to jeszcze zachowuje się skandalicznie. Wyuzdane i bardzo skąpe stroje, w jakich prezentuje się amerykańska gwiazda, udowodniły nie raz, że Lil jest nieobliczalna na scenie. Nie przez przypadek nosi pseudonim „Queen Bitch”.

Lil' Kim, a tak naprawdę Kimberly Jones, to jedyna kobieta – raperka w składzie Junior M.A.F.I.A., którą odkrył i wypromował legendarny raper Notorious B.I.G. Największą jednak popularność przyniósł jej udział w nagraniu piosenki „Lady Marmalade”, do filmu „Moulin Rouge”, gdzie wystąpiła wraz z Christiną Aguilerą i Pink.

Niestety popularność utalentowanej raperki spada z dnia na dzień, a celebrytka zaskakuje jedynie niecodziennym, silikonowym wyglądem oraz licznymi operacjami plastycznymi, które zamiast poprawiać jej wizerunek, coraz bardziej go szpecą.

Zresztą zobaczcie sami!

foto: starpulse.com


foto: starpulse.com


foto: starpulse.com


foto: facebook.com


foto: starpulse.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

Elleen 30 października 2012 23:36
Powiem wam, że w 2001-nagranie Moulin Rouge- to ona nawet całkiem, całkiem. Była trochę za gruba. A teraz ? Ostatnie zdjęcie - przez te "kolana" to widać, że to czysty Fotomontaż, ale jej wcięcie w talii? - Usunięcie dolnych żeber. Już nie mówiąc o jej twzrzy ;/ Mimo wszystko nawet dobrą raperką jest, w końcu ją ktoś wypromował, nie ? Ale ja na prawdę nie rozumiem tych kobiet. Już bym wolała być brzydka i żeby chwilę o mnie mówiono, a potem zapomniano. Bo to, to już przesada. A poza tym, prawdziwa artystka - nie, nie celebrytka ! - nie martwi się tym, czy będą o niej mówić, czy nie. Ważne, że ona wie, że umie śpiewać/malować/tańczyć/grać i kocha to lub lubi :)
Gość 29 września 2012 15:22
hahahahhaa, ostatnie zdjęcie kocham, najbardziej kolana :3
Gość 7 sierpnia 2012 23:41
ale Barbie<3
Gość 16 czerwca 2012 14:20
OMG jak można się tak oszpecic!
BIG 13 czerwca 2012 20:11
niezle pewnie ta co to napisala jej zadrosci a Ci ktorzy twierdza ze niema talentu pewnie nigdy nawet jej nieslyszeli
blinkaa . 13 czerwca 2012 15:53
ale brzydkaaa,jaki nos wielki ;/ lollll fuuu !!
Gość 13 czerwca 2012 01:05
O kur.., fuuuuuu!
Gość 12 czerwca 2012 18:59
na osttanim zdjeciu nie ma kolan!!!:)))))
NajaranyARab 12 czerwca 2012 13:46
jprdl xD jest brzydsza niż ustawa przewiduje xD w koncu talentu brak to chociaż z głupoty słynie ;d