Czwartek, 13 września 2012, 12:59

Kupiła buty za 5,5 TYSIĄCA ZŁOTYCH!

prawda
fałsz
Kupiła buty za 5,5 TYSIĄCA ZŁOTYCH!
foto: mwmedia.pl
Aleksandra Szwed zasmakowała w byciu sławną i bogatą. Młodziutkiej aktorce powodzi się chyba nadzwyczaj dobrze, skoro wydaje gigantyczne kwoty na buty! Ostatnio pojawiła się w Louboutinach za 5,5 TYSIĄCA ZŁOTYCH!

W zeszłym tygodniu odbyły się ostatnie próby do spektaklu "Dwie Połówki Pomarańczy." Jedną z gwiazd przedstawienia jest Aleksandra Szwed. Nie mogło jej oczywiście zabraknąć na premierze, która odbyła się 9 września.

Młoda aktorka zachwyciła wszystkich swoim strojem. Pojawiła się w kobaltowej sukience z baskinką, do której dobrała buty Christiana Louboutina, model Ulona 140. Takie "cudeńka" kosztują około 5,5 tysiąca!! Wygląda na to, że Ola musiała zgarnąć całkiem niezłą sumkę za udział w spektaklu, skoro zaszalała i zaopatrzyła się w Louboutiny.

Wiadomo gwiazdy muszą stylowo wyglądać. Ale 5,5 TYSIĄCA ZŁOTYCH za buty!?!? Czy to już nie lekka przesada? Oby Ola nie zaczęła brać przykładu z Natalii Siwiec, która swoją kasę przepuszcza na ciuchy (SZASTA kasą na prawo i lewo!)

Komentarze

niczka 17 września 2012 20:19
no rzeczywiscie 5,5 tys zlotych, majatek, skoro ja stac to dlaczego by miala sobie nie kupic. zeby to byly buty za 50tys zlotych to mozna by sie podniecac, ale bez przesady.
Gość 15 września 2012 15:53
przepiękna sukienka!!!! WIE KTOŚ GDZIE TAKĄ MOŻNA KUPIĆ???????