Piątek, 23 listopada 2012, 12:40

Kristen ZNÓW ZDRADZA Pattinsona?!

prawda
fałsz
Kristen ZNÓW ZDRADZA Pattinsona?!
foto: usmagazine.com
Romans Kristen Stewart z Rupertem Sandersem rozwiązał języki wielu osobom z otoczenia aktorki, które w wywiadach przyznawały, że nigdy nie miała ona zahamowań w kontaktach z partnerami z planu filmowego. Podobno Kristen miała kilka romansów podczas kręcenia zdjęć do swoich filmów.

Osoby związane z produkcją twierdziły, że aktorka pozostawała w bardzo intymnych stosunkach ze swoimi partnerami z planu. Często ich flirt przeradzał się w coś więcej. Podobno Kristen przez 3 lata miała romans z Taylorem Lautnerem, który wcielił się w rolę wilkołaka Jacoba w "Zmierzchu".

Faktem jest, że przez cały ten czas nie czuła się związana z Pattinsonem, choć byli razem. Kristen dość swobodnie podchodziła do wierności w ich związku. Kiedy wdała się w romans z Sandersem i sprawa wyszła na jaw pozostało jej tylko błagać o wybaczenie. Jednak łatka kochanki i "niszczycielki małżeństw" już została jej przyszyta.

Zagraniczne media donoszą, ze Stewart ma zagrać w filmie z Benem Affleckiem. Mają ich łączyć dość intymne stosunki. Nic dziwnego więc, że żona Afflecka, Jennifer Garner ma się na baczności. Kristen i Ben byli widziani w restauracji na lunchu, prawdopodobnie spotkanie dotyczyło ich wspólnego filmu, jednak to, co widzieli świadkowie nieco wykracza poza ramy biznesowe.

Kristen zachowywała się bardzo swobodnie, wciąż flirtowała z Benem, zalotnie się uśmiechała i chwaliła jego umiejętności aktorskie. Para wyglądała jak bardzo dobrzy znajomi, choć spotkała się dopiero pierwszy raz. Może to po prostu zwykła przyjaźń, ale znając podejście Stewart do małżeństw może to i lepiej, że Jennifer Garner jest czujna.

foto: celebitchy.com

Komentarze

Gość 27 listopada 2012 13:53
a faceci są biedni i osaczani przez nią, przywiązuje ich do łóżka i gwałci...