Piątek, 2 marca 2012, 10:35

Był z nią, bo chciał mieć dziecko?

prawda
fałsz
Był z nią, bo chciał mieć dziecko?
foto: Materiał prasowy
Związkiem Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farella żyła cała Polska. Rodacy dopingowali romans pięknej Polki. Niestety to nie pomogło. Związek nie przetrwał próby czasu, a Alicji pozostała po nim piękna pamiątka - synek Henry.

Od rozstania Alicji i Colina minęło już parę miesięcy i cała sprawa powoli odchodzi w zapomnienie. Jednak może się to już wkrótce zmienić! Niebawem bowiem na półkach księgarni ma się ukazać książka Emmy Forest - byłej kochanki Colina Farella. "Twój głos w mojej głowie" może stać się prawdziwym hitem. Pisarka zdradza w niej bowiem wiele pikantnych szczegółów swojego związku z Farellem. Z książki możemy dowiedzieć się m.in., że Colin namawiał Forest na wspólne dziecko i jednocześnie romansował z Alicją na planie filmu Ondine. Pisarka odmówiła mu potomka, a kilka miesięcy później dowiedziała się, że Colin z nią zrywa, a jego nowa partnerka jest w ciąży. Czyżby ciąża Alicji była już wcześniej zaplanowana przez Colina? A może aktor potrzebował Alicji tylko po to, by urodziła mu syna?

Na zachodzie książka Emmy Forest nie zrobiła furory. Nieco inaczej może być w Polsce. W końcu Alicja to nasz towar eksportowy i chętnie dowiemy się o niej więcej.

A więc - biegiem do księgarni!

Komentarze