Poniedziałek, 15 października 2012, 13:25

Psychofanka: ZATŁUKĘ CIĘ NA ŚMIERĆ!

prawda
fałsz
Psychofanka: ZATŁUKĘ CIĘ NA ŚMIERĆ!
foto: mwmedia.pl
Michał Wiśniewski od lat jest prześladowany przez psychofankę, która zakłóca spokój jego i jego rodziny. Tym razem kobieta, która prawdopodobnie cierpi na chorobą psychiczną GROZIŁA ŚMIERCIĄ ŻONIE piosenkarza - Dominice Tajner Wiśniewskiej.

Kobieta od dawna prześladuje Wiśniewskiego. W Super Expressie czwarta żona piosenkarza opowiada jak wygląda ich życie w cieniu tego szaleństwa.

- [i]Rodzice tej psychofanki próbowali ją ubezwłasnowolnić, ale nie udało im się, bo na razie ani sobie ani nikomu nic nie zrobiła - tłumaczy tabloidowi.

Na dodatek kobieta ma koleżankę, która skutecznie podjudza ją do napastowania Wiśniewskich.

- Wykorzystując jej szaleństwo, wyciąga od niej pieniądze. Mówi, żeby kupiła laptopa, bo Michał tak chciał - dodaje Dominika.

Zaraz po ślubie Michała z Dominiką chora kobieta wysyłała jej smsy, w których GROZIŁA JEJ ŚMIERCIĄ.

- Po naszym ślubie SMS-owała do mnie i groziła, że mnie zatłucze na śmierć. Ona żyje w swoim wyimaginowanym świecie, uważa się za prawnego opiekuna Michała i jego przyszłą żonę. Od lat go dręczy. To dziewczyna, która potrafi przyjść pod dom, rzucać do naszego ogródka listy, owinięte w kamień. Kiedyś przyjechała, wpadła w amok i nawet nasz ochroniarz nie mógł sobie z nią poradzić. Dla nas to trudna sytuacja, bo to chora dziewczyna i martwimy się o nią, ale boimy się, żeby nie zrobiła komuś krzywdy - wyznała żona Wiśniewskiego.

Muzyk przyznał, że chce pomóc kobiecie, dlatego skierował sprawę do sądu. Niestety wciąż czeka na jakąkolwiek decyzję. Wiśniewski przyznał, że nawet interwencje policji w trakcie jej ataków zarówno na dom jego rodziców, jak i jego własny nie dały podstaw do ubezwłasnowolnienia.

Komentarze