Czwartek, 13 września 2012, 16:00

Wybaczyła MORDERCY swojej rodziny!

prawda
fałsz
Wybaczyła MORDERCY swojej rodziny!
foto: facebook.com
Jennifer Hudson wybaczyła swojemu szwagrowi, który przed czterema laty zamordował troje członków jej rodziny. William Balfour zastrzelił bliskich Hudson, bo wydawało mu się, że siostra piosenkarki, Julia go zdradza.

Do tragedii doszło w październiku 2008 roku. Szwagier wokalistki zabił jej matkę Darnell Donaldson, brata Jasona i siostrzeńca Juliana Kinga. Twierdził, że siostra Hudson zdradza go i dlatego wpadł w szał i wystrzelał pół jej rodziny.

Balfour został złapany i skazany na potrójne dożywocie i dodatkowe 120 lat za inne przestępstwa, bez możliwości zwolnienia warunkowego.

W programie Oprah Winfrey piosenkarka wyznała, że wybaczyła mordercy swojej rodziny. Hudson powiedziała również, że jej szwagier miał ciężkie dzieciństwo i że to ono wpłynęło na to, jakim jest człowiekiem.

- Wiem, że większość jego życia to nie jego wina. W międzyczasie dowiedziałam się o wielu faktach z jego przeszłości, o których nie miałam pojęcia. O tym, jak był wychowywany, w jakich warunkach dorastał. Gdyby otrzymał taką miłość, jaką dała mi moja matka, miałby szansę być dobrym człowiekiem, ale takiej szansy nigdy nie dostał - wyznała wokalistka.

Mimo tego, że Hudson wybaczyła mordercy nadal nie jest w stanie odwiedzić grobów swoich bliskich. Była tam tylko raz, na pogrzebie.

Komentarze