Wtorek, 16 października 2012, 14:24

Emma Watson NAPADNIĘTA przez PSYCHOFANA!

prawda
fałsz
Emma Watson NAPADNIĘTA przez PSYCHOFANA!
foto: gotceleb.com
Dla Emmy Watson to był prawdziwy koszmar! Aktorka została ZAATAKOWANA przez swojego PSYCHOFANA na planie najnowszego filmu! Mężczyzna został schwytany przez ochroniarzy i przekazany w ręce policji.

Nikt nie przypuszczał, że starszy mężczyzna, który od jakiegoś czasu prześladował Watson może być tak niebezpieczny. Aktorka znała go z widzenia, ponieważ fan pojawiał się praktycznie wszędzie tam, gdzie ona. Gdy tylko zobaczyła go w lesie, na planie swojego najnowszego filmu zaczęła WOŁAĆ O POMOC!

Obecnie Watson pracuje na planie filmu Noe, którego reżyserem jest Darren Aronofsky, znany m.in z takich produkcji jak "Requiem dla snu" i "Czarny łabędź". Kilka dni temu, podczas kręcenia zdjęć w lesie, do Emmy podbiegł starszy fan i próbował wręczyć jej list. Aktorka natychmiast go rozpoznała i zaczęła krzyczeć!

W pościg za psychofanem ruszyli ochroniarze i kaskaderzy. Emma była roztrzęsiona i przez dłuższy czas nie mogła się uspokoić. Wciąż nie wiadomo, jak mężczyzna dostał się na plan filmu. Psychofan został przekazany w ręce policji, a Emma prawdopodobnie wystąpi do sądu o zakaz zbliżania się.

Komentarze

Gość 19 października 2012 16:28
to pewnie dementor.
:)) 16 października 2012 20:32
Sciema