Poniedziałek, 2 lipca 2012, 15:30

Prezenterka TVP się rozwodzi!

prawda
fałsz
Prezenterka TVP się rozwodzi!
foto: mwmedia.pl
Kolejna gwiazda polskiego show biznesu, postanowiła zacząć nowe życie. Jak donosi dwutygodnik „Flesz”, Agnieszka Szulim, słynna prezenterka TVP właśnie podjęła decyzję o rozwodzie. Celebrytka po siedmiu latach wspólnego życia z rajdowcem, Adamem Badziakiem, uznała, że ich miłość się wypaliła i nie warto dalej tego ciągnąć. Szkoda, to była piękna para, która w show biznesie, uchodziła za idealną.

Agnieszka i Adam poznali się w 2005 roku podczas jednej z imprez. Ich znajomość bardzo szybko przerodziła się w miłość, dlatego swój związek, po kilku latach, postanowili sformalizować. W 2008 roku w Wilanowie wzięli upragniony ślub.

Na szczęście para nie doczekała się dzieci, które najgorzej wychodzą na rozwodach. Agnieszka bowiem w jednym z wywiadów uznała, że nie jest „maszynką do rodzenia” i nie jest jeszcze gotowa na bycie mamą.

Znajomy pary w rozmowie z magazynem, wyznał, że ani Agnieszka, ani Adam jak na razie nie mają nikogo na boku. Co zatem sprawiło, że para postanowiła się rozstać? Czyżby rzeczywiście ich miłość tak po prostu się wypaliła?

Jak sądzicie, czy afera narkotykowa, w jaką wplątała się niedawno Agnieszka, ujawniając publicznie, że pali marihuanę miała z tym coś wspólnego?

Komentarze

Gość 7 lipca 2012 02:48
sucza karierowa ..