Niedziela, 14 października 2012, 20:00

BYŁA dziewczyna Chrisa Browna ZROBIŁA MU AWANTURĘ?

prawda
fałsz
BYŁA dziewczyna Chrisa Browna ZROBIŁA MU AWANTURĘ?
foto: celebitchy.com
Kilka dni temu Chris Brown wyznał, że zakończył związek z Karrueche Tran. Muzyk spotykał się z nią, po bolesnym rozstaniu z Rihanną. Zaraz potem w sieci zamieścił video, w którym mówi, że KOCHA OBIE DZIEWCZYNY. Co na to jego BYŁA?

Karrueche Tran zareagowała dość ostro, czego można się było po niej spodziewać. W końcu Brown zerwał z nią, by móc spotykać się z Rihanna. Najprawdopodobniej zdradzał dziewczynę z piosenkarką, jeszcze jak byli razem! To by tłumaczyło, dlaczego zaraz po zerwaniu z Karrueche, obściskiwał się z Rihanną w klubie nocnym i ZAMKNĄŁ SIĘ Z NIĄ W ŁAZIENCE NA PÓŁ GODZINY!

Aspirująca modelka była chyba zdruzgotana wiadomością o zerwaniu. Napisała, że Brown nie powinien bawić się czyimiś uczuciami. Paparazzi przyłapali ją ostatnio pod jego domem. Przyjechała samochodem i zdecydowanym krokiem podeszła do drzwi. Wyglądała na wkurzoną, pewnie chciała Chrisowi wyjaśnić "to i owo" i ostatecznie zakończyć ten związek.

Kto mógł przewidzieć, że Rihanna wróci do faceta, który ją katował?! Z pewnością nie brała tego pod uwagę Tran, która w związku z muzykiem czuła się dość pewnie.

foto: http://socialitelife.com


foto: socialitelife.com

Komentarze