Czwartek, 21 czerwca 2012, 11:00

Michał Wiśniewski jest poważnie CHORY!

prawda
fałsz
Michał Wiśniewski jest poważnie CHORY!
foto: facebook.com
Szokująca informacja, jaką podał Michał Wiśniewski, na swoim facebookowym profilu, zaskoczyła całą Polskę. Lider grupy „Ich Troje”, wyznał, że jest poważnie chory - ma nowotwór!

„Po dwóch tygodniach po wycięciu guza diagnoza po histopatologii jest jedna: "RAK". Jutro onkologia... Okaże się, jak bardzo jestem w d**ie . Ukochana jest przy mnie i robi dobrą minę do złej gry! Z rakiem da się żyć... Mam zamiar pożyć, choć smutno, ale Tajnerka mnie wspiera!”

Jak podaje „Fakt”, dwa tygodnie temu, u Michała wykryto małego guza, który szybko został usunięty. Po zabiegu, wokalista czuł się na tyle dobrze, że razem z przyszłą żoną, kontynuował przygotowania do hucznej ceremonii zaślubin, która ma się odbyć już za tydzień – 30 czerwca.

Niestety, szczegółowe badania histopatologiczne potwierdziły najgorszą diagnozę. TO RAK! Jeszcze nie wiadomo, czy są już jakieś przerzuty. Michał w trybie pilnym został skierowany na dalsze badania, które wszystko wyjaśnią.

Wiśniewski jest załamany, na szczęście ma wsparcie Dominiki, która nie odstępuje go na krok. Przyszła żona opiekuje się ukochanym 24 godziny na dobę, zarówno w szpitalu, jak i w domu. Najprawdopodobniej ślub za ponad milion złotych zostanie odwołany. Wygląda na to, że celebrytów prześladuje ogromny pech. Najpierw wypadek Dominiki, a teraz choroba Wiśniewskiego! Co się dzieje? Czyżby wspólna przyszłość nie była im pisana?

Jak sądzicie, czy choroba pokrzyżuje ślubne plany Michała i Dominiki?

Komentarze

Gość 25 czerwca 2012 23:27
ROSJA i CHINY połączą siły, wybuchnie WOJNA ŚWIATOWA, Chiny już obmyślają plan tej wojny i ZNISZCZĄ miasta na zachodzie, będzie to konflikt NUKLEARNY, Unia Europejska (WIELKI BABILON w Apokalipsie św. Jana) upadnie, zostanie zdominowane przez te dwa państwa, na niebie ukaże się Wielki Cud ZNAK KRZYŻA - a każdemu człowiekowi na ziemi zostaną ukazane jego GRZECHY, tak jak są one widziane przez Boga, BENEDYKT XVI będzie musiał ustąpić, na jego miejscu zasiądzie - oszust FAŁSZYWY PROROK, spisek już w tej chwili jest przygotowywany w Watykanie, istnieje grupa bardzo wpływach ludzi, pod przewodnictwem ANTYCHRYSTA, która zamierza wprowadzić NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, dąży do utworzenia rządu światowego, to przez nich był inspirowany KRYZYS FINANSOWY oraz to oni WYWOŁALI konflikty na Bliskim Wschodzie, żeby przejąć kontrole nad tymi państwami, ZNAKIEM BESTII będą CHIPY które będą umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów a w rzeczywistości będą służyć do kontrolowania nas, mamy się tego wystrzegać (I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawa rękę lub na czoło i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii Ap 18.16-17) szukajcie orędzi OSTRZEŻENIE, które otrzymuje od JEZUSA CHRYSTUSA, wizjonerka z Irlandii, MARIA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
Gość 24 czerwca 2012 11:35
Co ty pieprzysz? Są nowotwory przy których pieniądze nie mają znaczenia...
Gość 21 czerwca 2012 14:28
tylko biedni ludzie na raka umierają,on nie ma szans przegrać tej walki.z pieniędzmi nawet choruje się szybciej i lepiej.napewno z tego wyjdzie.jeśli to nie jest chwyt marketingowy.