Czwartek, 21 czerwca 2012, 11:00

Michał Wiśniewski jest poważnie CHORY!

prawda
fałsz
Michał Wiśniewski jest poważnie CHORY!
foto: facebook.com
Szokująca informacja, jaką podał Michał Wiśniewski, na swoim facebookowym profilu, zaskoczyła całą Polskę. Lider grupy „Ich Troje”, wyznał, że jest poważnie chory - ma nowotwór!

„Po dwóch tygodniach po wycięciu guza diagnoza po histopatologii jest jedna: "RAK". Jutro onkologia... Okaże się, jak bardzo jestem w d**ie . Ukochana jest przy mnie i robi dobrą minę do złej gry! Z rakiem da się żyć... Mam zamiar pożyć, choć smutno, ale Tajnerka mnie wspiera!”

Jak podaje „Fakt”, dwa tygodnie temu, u Michała wykryto małego guza, który szybko został usunięty. Po zabiegu, wokalista czuł się na tyle dobrze, że razem z przyszłą żoną, kontynuował przygotowania do hucznej ceremonii zaślubin, która ma się odbyć już za tydzień – 30 czerwca.

Niestety, szczegółowe badania histopatologiczne potwierdziły najgorszą diagnozę. TO RAK! Jeszcze nie wiadomo, czy są już jakieś przerzuty. Michał w trybie pilnym został skierowany na dalsze badania, które wszystko wyjaśnią.

Wiśniewski jest załamany, na szczęście ma wsparcie Dominiki, która nie odstępuje go na krok. Przyszła żona opiekuje się ukochanym 24 godziny na dobę, zarówno w szpitalu, jak i w domu. Najprawdopodobniej ślub za ponad milion złotych zostanie odwołany. Wygląda na to, że celebrytów prześladuje ogromny pech. Najpierw wypadek Dominiki, a teraz choroba Wiśniewskiego! Co się dzieje? Czyżby wspólna przyszłość nie była im pisana?

Jak sądzicie, czy choroba pokrzyżuje ślubne plany Michała i Dominiki?

Komentarze

Gość 24 czerwca 2012 11:35
Co ty pieprzysz? Są nowotwory przy których pieniądze nie mają znaczenia...
Gość 21 czerwca 2012 14:28
tylko biedni ludzie na raka umierają,on nie ma szans przegrać tej walki.z pieniędzmi nawet choruje się szybciej i lepiej.napewno z tego wyjdzie.jeśli to nie jest chwyt marketingowy.