Sobota, 13 października 2012, 16:00

PRZEPIEPRZYŁEŚ życie na GŁUPOTY! O kim mowa?

prawda
fałsz
PRZEPIEPRZYŁEŚ życie na GŁUPOTY! O kim mowa?
foto: mwmedia.pl
Piotr Najsztub w swoim programie jest boleśnie szczery, jeśli chodzi o rozmowy z celebrytami. Często wytyka im ich nieprzemyślane teksty wypowiedziane publicznie i kpi z ich zachowań.

Tym razem "niczego niespodziewającą się ofiarą" Najsztuba padł nie kto inny, jak Krzysztof Ibisz. Ibisz od dłuższego czasu był wyśmiewany przez Internautów i celebrytów. Wszyscy kpili z jego wizerunku "wiecznego chłopca". W internecie pojawiło się sporo obrazków ukazujących Ibisza jako 18-latka i przeróbek filmików z jego udziałem. Internauci kpili z jego kuracji odmładzających i zakładali grupy na Facebooku "18. urodziny Krzysztofa Ibisza".

Teraz Krzysztof twierdzi, że się zmienił i postanowił opowiedzieć o tym Najsztubowi. Dziennikarz jednak zamiast mu przyklasnąć, OSTRO GO ZAATAKOWAŁ.

- To teraz poważnie... Przepieprzyłeś życie na głupoty i dopiero w wieku 47 lat zacząłeś poważne życie? - zapytał Najsztub.

Zaskoczony Ibisz natychmiast się tego wyparł i stwierdził, że nie ma takiego poczucia. Krzysztof wyjaśnił również, że jego wcześniejszy wizerunek był podyktowany "splotem o splotem kilku czynników, które nie zawsze zależały od niego".

Czyżby to Polsat zafundował mu ZABIEGI ODMŁADZAJĄCE i k remy na zmarszczki?


foto: mwmedia.pl

Komentarze