Środa, 22 sierpnia 2012, 14:27

Majdan i Doda znów będą razem?!!

prawda
fałsz
Majdan i Doda znów będą razem?!!
foto: mwmedia.pl
Na weselu Tomka Luberta, członka zespołu Virgin, doszło nie tylko do historycznego pojednania Dody i Majdana, ale również do scen zazdrości i małego skandalu.

Po tym, jak Radek przywitał się z Dodą i jej obecnym partnerem Błażejem, usiadł razem z nimi przy stoliku. Wódka lała się tam butelkami, jak to na weselach bywa. Widać było, że Doda całkiem dobrze czuła się w towarzystwie byłego męża. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że promieniała przy nim!

Para nie tylko piła razem wódkę, ale równie dużo rozmawiała i uśmiechała się do siebie. Za to siedzący obok Błażej nie wydawał się być zadowolony z tego faktu. Po którymś wspólnym toaście Radka i Doroty nie wytrzymał już dłużej, ostentacyjnie wstał od stołu i wyszedł z sali!!! Doda pobiegła za nim i dość długo rozmawiali w ukryciu drzew. Po jakimś czasie Błażej zamówił sobie taksówkę i pojechał do domu, a Doda wróciła na imprezę i doskonale bawiła się w towarzystwie Radka.

Czyżby to był koniec jej obecnego związku? Jak widać stara miłość nie rdzewieje. Niektórzy, jak Karolina Korwin Piotrowska, uważają, że Doda i Radek powinni się zejść. Dziennikarka twierdzi, że wydarzenie to uratowałoby media, które przeżywają kryzys.

- Rabczewska ma w sobie to coś, co przyciąga uwagę, bez względu na to co sobą prezentuje - powiedziała Korwin Piotrowska na konferencji TVN Style.

Jedno jest pewne, Radek i Doda pomimo długoletniej wojny medialnej i rozwodu wciąż mają się ku sobie. Czy z tej mąki, będzie jeszcze jakiś chleb? Czas pokaże.

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl

Komentarze