Czwartek, 11 października 2012, 15:04

PATOLOGIA w rodzinie Lindsay Lohan! Gwiazda POBIŁA SIĘ Z MATKĄ!

prawda
fałsz
PATOLOGIA w rodzinie Lindsay Lohan! Gwiazda POBIŁA SIĘ Z MATKĄ!
foto: gotceleb.com
W rodzinie Lindsay Lohan nadal panuje patologiczna atmosfera. Do wszechobecnych narkotyków, alkoholu i imprez teraz dochodzi PRZEMOC! Gwiazda POBIŁA się z matką w jej domu. Sprawa była na tyle poważna, że interweniowała POLICJA.

Amerykańskie tabloidy donoszą, że do RODZINNEJ AWANTURY doszło w domu Diny Lonah. Wczoraj około 4 rano Lindsay i Dina wyszły z klubu w Nowym Jorku i ruszyły w stronę domu matki aktorki na Long Island. Kłótnia rozpoczęła się w samochodzie i przeniosła się do domu. Podobno kobiety pokłóciły się o to, czy wracać do domu Diny, czy do pokoju hotelowego Lindsay.

Kiedy dotarły do rezydencji na Long Island rozpętało się piekło i szarpanina. Matka zerwała córce bransoletkę z nadgarstka i poważnie zadrapała jej nogę. Gwiazda wezwała policję twierdząc, że jest przetrzymywana w domu wbrew swojej woli.

Lindsay zadzwoniła również do ojca, który NAGRAŁ JEJ WIADOMOŚĆ I PUŚCIŁ DZIENNIKARZOM.

- Tato, ona jest na kokainie. Mówi do mnie obrzydliwe rzeczy, że jestem dla niej martwa. Zachowuje się jak diablica. Mam rozcięcie na nodze - krzyczała Lindsay do słuchawki.

Do domu Diny wkroczyła policja i rozdzieliła kobiety. Nie wiadomo, jak zakończyłaby się ta awantura, gdyby nie funkcjonariusze.

Komentarze