Sobota, 13 października 2012, 11:00

Bitwa pod Wiedniem to TOTALNA KLAPA

prawda
fałsz
Bitwa pod Wiedniem to TOTALNA KLAPA
foto: mwmedia.pl
Najbardziej oczekiwany film roku "Bitwa pod Wiedniem" okazał się KOMPLETNĄ KLAPĄ! polsko-włoska produkcja zbiera OSTRE RECENZJE już w kilka dni po premierze. Na ten film SZKODA PIENIĘDZY - piszą recenzenci.

Recenzenci nie szczędzą przykrych słów reżyserom i aktorom grającym w tej produkcji. Nawet na premierze niektórzy nie mogli wysiedzieć do końca! Gwiazda filmu, Alicja Bachleda-Curuś wyszła już po kilkunastu minutach! Inni aktorzy nie chcieli nawet ROZMAWIAĆ PO ZAKOŃCZENIU SEANSU!

W prasie można przeczytać, że na film nie warto wydawać swoich pieniędzy. W Polityce czytamy:

"Inni nasi aktorzy, jak to zwykle z udziałem w międzynarodowych produkcjach bywa, też nie mają wielkiego pola do popisu, może poza Piotrem Adamczykiem, który odtwarza cesarza Leopolda. Alicja Bachleda-Curuś wygląda ładnie, Daniel Olbrychski mówi chyba dwa zdania. A Borys Szyc nie robi nic"

I dalej:

"Dzieło nieznanego szerzej Renzo Martinellego nie broni się nawet jako widowisko, za dużo w nim bowiem komputerowych efektów, do złudzenia przypominających grafikę słabych gier komputerowych"

Ostrzegamy więc, do KINA IDZIECIE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl

Komentarze

Gość 20 października 2012 20:36
Bez przesady nie był AŻ taki zły. jednak mogło byc lepiej
Gość 20 października 2012 20:24
Kłamstwo sam byłem w filmie można takie sceny wychwycić komputerowe a po za tym Alicja wyszła aby spotkać się z rodzicami
Gość 19 października 2012 19:05
Najgorszy film na jakmi byłem.