Poniedziałek, 26 grudnia 2011, 23:46

Ibisz i Piosik – ROZSTANIE?

prawda
fałsz
Ibisz i Piosik – ROZSTANIE?
Jak donoszą media, czarne chmury zebrały się nad związkiem najsłynniejszego polskiego prezentera. Krzysztof Ibisz i Paulina Piosik rozstają się!!!

Para poznała się na planie programu „Jak oni śpiewają”. Dla Krzysztofa ten związek miał być szansą na szczęście po dwóch małżeństwach zakończonych rozwodem. Dla Piosik – szansą na zdobycie popularności poprzez „bywanie” u boku Ibisza, będącego u szczytu popularności.

Niestety, niestały w uczuciach prezenter po raz kolejny doprowadził do rozstania. Ostatnio jego religią stał się zdrowy styl życia, a świątynią wyglądu - siłownia. W konsekwencji Ibisz spędzał z ukochaną mniej czasu niż tego potrzebowała. W dodatku miał jej za złe, że oczekuje od niego aż tyle uwagi!

Wizerunek, jaki stworzył sobie Krzysztof, wymaga od niego wielu nakładów pracy i czasu. W końcu wyglądanie w wieku 40 lat młodziej niż niejeden dwudziestolatek, to nie lada wyzwanie.

Nie dziwimy się Paulinie, że miała dość faceta, który więcej uwagi poświęca własnemu wyglądowi niż kobiecie swojego życia. A Wy co o tym sądzicie?

BF

Komentarze

Gość 27 grudnia 2011 21:38
Ale ten facet ma fałszywy usmiech!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość 27 grudnia 2011 09:21
To było do przewidzenia
Gość 27 grudnia 2011 01:11
zgadzam sie z kolega nizej :)
Gość 27 grudnia 2011 01:08
spie*dalaj z tym badziewiem