Wtorek, 3 lipca 2012, 14:30

Dereszowska kopiuje Angelinę Jolie!

prawda
fałsz
Dereszowska kopiuje Angelinę Jolie!
foto: mwmedia.pl
Słynna „noga Angeliny Joli” robi prawdziwą furorę w show biznesie. Wiele celebrytek próbowało naśladować słynną hollywoodzką gwiazdę, która na oscarowej gali, ubrana w długą brązową suknię, z ogromnym rozcięciem, dumnie prezentowała zgrabną nogę.

Polskie celebrytki bardzo szybko ściągnęły hollywoodzki styl. Jako pierwsza odważyła się skopiować „nogę Jolie”, supermodelka, Anja Rubik. Niestety oprócz nogi, Anja zaprezentowała również - kościste biodro. Wychudzona modelka nie ma się czym pochwalić, a w kreacji z mega rozcięciem wyglądała okropnie.

Na szczęście kolejne próby okazały się całkiem trafione. Na jednej z ostatnich imprez, zgrabną nóżką postanowiła zabłysnąć Ania Dereszowska. Na scenie Amfiteatru Kadzielnia w Kielcach, Ania wystąpiła w roli prowadzącej koncert „Sabat Czarownic 2012”.

Podobnie jak Angelina ubrana była w długą suknię z rozcięciem, w którym co jakiś czas pojawiały się zgrabne nogi aktorki. Trzeba przyznać, że celebrytka ma doskonałą figurę, a w takiej kreacji wyglądała olśniewająco. Niestety głębokie rozcięcie czasami sprawiało Ani figla i odsłaniało ciut za dużo.

Jak sądzicie, która lepiej zaprezentowała hollywoodzki styl, Rubik czy Dereszowska?

foto: twitter.com, mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: vecernji.hr

Komentarze

Anonimowa 19 stycznia 2013 15:25
Jolie jest przepiękna
Nawet ;d 8 lipca 2012 16:03
Yyy . Wy mówicie , że Dereszowska ma ładną figurę ? No chyba was poje*bało ... Przecież ona ma uda jak balerony ... I łydki - jak wieprzek ! .
jjj 5 lipca 2012 22:12
Zgadzam się z "GOŚĆ" :) Jolie wygląda świetnie :)
Gość 5 lipca 2012 17:10
Jeśli miałabym wybierać między Rubik a Dereszowską, to zdecydowanie najlepiej wygląda... Jolie;D