Piątek, 18 maja 2012, 12:00

Najpiękniejsze nogi polskiego show biznesu?

prawda
fałsz
Najpiękniejsze nogi polskiego show biznesu?
foto: mwmedia.pl
Kto może pochwalić się takimi zgrabnymi nogami? Oczywiście nasza piosenkarka - Justyna Steczkowska. Celebrytka należy do tych kobiet, które nie mają żadnych problemów z figurą. Artystka jest szczupła, zgrabna i ma nieprzeciętnie seksowne nogi!

Justyna w tym roku skończy czterdziestkę, ale czas zatrzymał się dla niej chyba jakieś dziesięć lat temu. Zadbane nogi to największy atut piosenkarki. Dlatego chętnie go eksponuje na każdej imprezie. Krótka sukienka i obowiązkowo buty na wysokim obcasie, tak zazwyczaj ubiera się polska celebrytka.

W jednym z wywiadów, znajomy Justyny zdradził, że piosenkarka wydaje majątek na pielęgnację swoich nóg. Podobno codziennie smaruje je ujędrniającą maścią, a potem przez około godzinę chodzi po domu na palcach. Poza tym celebrytka, dwa razy w tygodniu, wynajmuje specjalnego masażystę, który „leczniczym dotykiem” dosłownie działa cuda!

Piosenkarka zdecydowanie ma się czym pochwalić. Niejedna młoda celebrytka na pewno zazdrości jej mega seksownych nóg.

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

Gość 5 lipca 2012 10:49
do Sisi : a co to wzrost decyduje o tym czy ktos jest seksowny czy nie?? i czy ma ładne nogi ?? dajmy na to jest pelno przepieknych aktorek ktore sa bardzo niziutkie a seksapilem powalaja innych na kolana. takie grupowanie jest zalosne i9 irracjonalne
Asistan 22 czerwca 2012 17:16
Bardzo seksowna, a jej futdżob musi być niebiański :)
Gość 21 maja 2012 04:22
pewnie trzasnęła futdżoba wszystkim reżyserom i producentom, którzy nie są gejami :}
SiSi 20 maja 2012 18:01
Jak ktoś, kto ma 105 cm w kapeluszu, może mieć najlepsze nogi w show biznesie?! Niektóre kobiety mają tyle cm nog, co ona wzrostu.... :-)
Gość 20 maja 2012 14:01
ale nos