Środa, 7 marca 2012, 11:07

Ibisz do Kalisza: Lewatywa jest do DUPY!

prawda
fałsz
Ibisz do Kalisza: Lewatywa jest do DUPY!
foto: mwmedia.pl
Jak pisaliśmy ostatnio, poseł Ryszard Kalisz zdecydował się na radykalną dietę oraz specjalne zabiegi oczyszczające jelita. (Kalisz z miłości robi sobie... lewatywy!). Wszystko po to, aby wyglądać atrakcyjnie dla swojej drugiej połówki.

Ekspert od młodego wyglądu, prezenter Krzysztof Ibisz zdecydowanie mu to odradza. Na swoim blogu gwiazdor Polsatu ostrzega: "Panie pośle, lewatywa jest do d..y"

Ryszard Kalisz przyznał, że walczy z dokuczającą mu nadwagą. Na dietę oraz zabiegi oczyszczające jelita namówił go podobno były prezydent Aleksander Kwaśniewski.

- Chodziłem na takie fajne zabiegi, zapomniałem, jak to się nazywa... No, krótko mówiąc, przepraszam znowu za taką dosyć brzydką nazwę, ale kiedyś w wojsku cesarsko-królewskim nazywało się to po prostu lewatywa - powiedział Kalisz w programie "DDTVN".

Podobno polityk schudł już ponad 10 kilogramów! Swoje przemyślenia na temat takiego sposobu zrzucania zbędnego tłuszczyku postanowił uzewnętrznić Krzysztof Ibisz, prezenter znany z nadmiernego przykładania wagi do swojego wyglądu. Na swoim blogu napisał:

"Poseł Kalisz, którego zresztą lubię i cenię, zaatakował swój organizm z niewłaściwej strony. Zachęcałbym, aby zatroszczyć się bardziej o górną część układu pokarmowego niż o dolną. Trzeba dbać o to, co jemy i jak jemy... Najważniejszy jest umiar i aktywność, ale aktywność fizyczna, a nie werbalna. Tak więc panie, panowie - mniej gadać, więcej działać"

No cóż, kogo jak kogo, ale Ibisza, który dzięki "naturalnemu żywieniu i pięciu posiłkom dziennie" oraz "drobnej" pomocy medycyny estetycznej na swoje 47 lat nie wygląda, chyba warto posłuchać?

foto: mwmedia.pl

Komentarze

Gość 16 kwietnia 2012 15:31
porażka