Poniedziałek, 25 czerwca 2012, 16:00

Sekret piękna Jennifer Aniston!

prawda
fałsz
Sekret piękna Jennifer Aniston!
foto: facebook.com
Wiele celebrytek powinno brać z niej przykład! Jennifer Aniston, bo to o niej mowa jest absolutną zwolenniczką naturalnego piękna. Co sprawia, że 42-letnia celebrytka, za każdym razem wygląda świetnie? Odpowiedź jest tak prosta, że wręcz niewiarygodna.

Otóż żadna operacja plastyczna, botoks, naciąganie skóry, likwidacja zmarszczek czy jakikolwiek inny zabieg upiększający nie daje takiego świetnego, a zarazem bardzo naturalnego efektu. Aktorka dba o siebie, co można zauważyć gołym okiem.

Codziennie ćwiczy na siłowni, pod okiem osobistego trenera. Jak wyznała w jednym z wywiadów, nie wyobraża sobie dnia, bez porannej gimnastyki. To ją podobno odpręża i sprawia, że uśmiech nie schodzi jej z twarzy. Oprócz ćwiczeń, Jennifer zachowuje odpowiednią dietę, przy czym należy zauważyć, że nie jest to dieta odchudzająca. Aktorka po prostu stara się jeść wszystko to, co jest naturalne, a nie sztuczne.

Jednak jej największym sekretem jest magiczny zabieg. A mianowicie, amerykańska aktorka, oprócz drogich kosmetyków, na które wydaje tysiące dolarów, ma specjalną maść, którą zamawia u zaprzyjaźnionego zielarza. Specjalny krem, to połączenie kilku zmielonych ziół z kozim mlekiem.

Celebrytka codziennie na noc smaruje się ziołowo-mleczną mazią, której efekty są oszałamiające. Gładka cera, wygładzone zmarszczki, a przede wszystkim to, że skóra nie jest atakowana sztucznymi specyfikami. Jennifer wygląda olśniewająco i nie musi cierpieć i wydawać fortuny na operacje plastyczne! Czy to nie rewelacyjny pomysł? Czasami najprostsze rozwiązania, okazują się najlepsze!

Zobaczcie, jak wygląda Jennifer po zabiegu ziołowo-mlecznym? Uważacie, ze jej młody wygląd to zasługa magicznej maści? Czy ingerencji chirurga?

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

Avito321Si 28 września 2017 22:47
<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам требуются определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

мой номер привязан к другому аккаунту на авито
как снять блокировку аккаунта на авито
как удалить аккаунт если он заблокирован на авито что делать
купить акк авито
машинка для счёта денег авито
aa 26 czerwca 2012 07:56
nie ważne czego używa, wygląda świetnie, świeżo, naturalnie.
Gość 25 czerwca 2012 23:23
ROSJA i CHINY połączą siły, wybuchnie WOJNA ŚWIATOWA, Chiny już obmyślają plan tej wojny i ZNISZCZĄ miasta na zachodzie, będzie to konflikt NUKLEARNY, Unia Europejska (WIELKI BABILON w Apokalipsie św. Jana) upadnie, zostanie zdominowane przez te dwa państwa, na niebie ukaże się Wielki Cud ZNAK KRZYŻA - a każdemu człowiekowi na ziemi zostaną ukazane jego GRZECHY, tak jak są one widziane przez Boga, BENEDYKT XVI będzie musiał ustąpić, na jego miejscu zasiądzie - oszust FAŁSZYWY PROROK, spisek już w tej chwili jest przygotowywany w Watykanie, istnieje grupa bardzo wpływach ludzi, pod przewodnictwem ANTYCHRYSTA, która zamierza wprowadzić NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, dąży do utworzenia rządu światowego, to przez nich był inspirowany KRYZYS FINANSOWY oraz to oni WYWOŁALI konflikty na Bliskim Wschodzie, żeby przejąć kontrole nad tymi państwami, ZNAKIEM BESTII będą CHIPY które będą umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów a w rzeczywistości będą służyć do kontrolowania nas, mamy się tego wystrzegać (I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawa rękę lub na czoło i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii Ap 18.16-17) szukajcie orędzi OSTRZEŻENIE, które otrzymuje od JEZUSA CHRYSTUSA, wizjonerka z Irlandii, MARIA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA