Wtorek, 17 kwietnia 2012, 12:00

Ukradła jej faceta!

prawda
fałsz
Ukradła jej faceta!
foto: facebook.com
Jeszcze niedawno szczęśliwa Rihanna, chwaliła się nowym ukochanym - Ashtonem Kutcherem. Zakochana para dumnie prezentowała się na imprezach i bankietach. Wspólne zakupy, kolacje i tajemne spotkania. Związek zapowiadał się bardzo obiecująco. Przynajmniej tak nam się wydawało.

Wczoraj bowiem amerykańskie media ujawniły, że Ashton spotyka się z inną! Nową dziewczyną aktora jest Mila Kunis. Jak donosi jeden z tabloidów

„Najpierw wybrali się na zakupy i Ashton wszedł razem z Milą do jednej przymierzalni! Potem pojechali na sushi. Trzymali się za ręce i szeptali do siebie. Na koniec wrócili do domu Ashtona”.

Mila gra serialową partnerkę Ashtona w „That '70s Show”. Najwidoczniej uczucie z ekranu wkradło się do prywatnego życia celebrytów. A może romans Kutchera to kara dla barbadoski?
Niedawno głośno było o Riri i jej rzekomym romansie z Chrisem Brownem. To musiało bardzo zaboleć aktora, który postanowił odwdzięczyć się celebrytce. Widać, że obydwoje są siebie warci! Jak sądzicie, która celebrytka bardziej pasuje do Ashtona, Rihanna czy Mila?

foto: facebook.com

Komentarze

pina029 20 kwietnia 2012 11:35
uwielbiam je obie, ale chyba wole Mile za jej charakter, za to Rihana bardziej podoba mi sie wizualnie :p
Gość 18 kwietnia 2012 20:07
a ja zajebe jej bombe
Gość 17 kwietnia 2012 13:52
a ja ukradne jej huh