Poniedziałek, 1 października 2012, 14:01

Jestem POZBAWIONA ŻYCIA EROTYCZNEGO!

prawda
fałsz
Jestem POZBAWIONA ŻYCIA EROTYCZNEGO!
foto: zimbio.com
Dramat światowej klasy modelki! Joanna Krupa chciałaby UPRAWIAĆ SEKS CODZIENNIE, niestety jej partner nie zaspokaja jej tak, jak powinien. Ich związek wisi na włosku?

Ktoś mógłby pomyśleć, że to plotka wyssana z palca, gdyby nie fakt, że Krupa PUBLICZNIE WYZNAŁA, że jest POZBAWIONA ŻYCIA EROTYCZNEGO! Modelka usilnie próbuje promować siebie i swój najnowszy reality show. Aby zyskać na popularności nie przebiera w środkach.

Początkowo program miały rozreklamować pięknie wyreżyserowane kłótnie z narzeczonym. Krupa i Romain Zago sprzeczali się o ślub, do którego w końcu nie doszło. Modelka postawiła nawet partnerowi ultimatum - ALBO ŚLUB ALBO ROZSTANIE!

Kiedy jednak to nie wypaliło, Dżoana postanowiła sięgnąć po bardziej efektywne metody. W wywiadzie z The Daily Buzz zdradziła szczegóły swojego życia erotycznego.

- Czuję się odsunięta. Jestem zupełnie pozbawiona życia erotycznego przez mojego chłopaka. Nie dostaje tego tak dużo, jakbym sobie życzyła. Codziennie było by miło - żaliła się Dżoana.

Krupa i Zago są parą od 5 lat i tak naprawdę wciąż nie wiadomo, jak rozwinie się ich związek. Modelka obwinia o to swojego chłopaka, który jej zdaniem nie może pogodzić się z tym, iż ona "robi wielką karierę". Takie wyznania z pewnością zapewnią im "gorącą" atmosferę w łóżku...

Komentarze

Gość 5 października 2012 14:35
no one cares.