Wtorek, 25 września 2012, 13:49

KAZALI JEJ SCHUDNĄĆ! Nie mieści się w stroje sceniczne

prawda
fałsz
KAZALI JEJ SCHUDNĄĆ! Nie mieści się w stroje sceniczne
foto: naption.com
Lady Gaga, która przytyła ostatnio 15 kg nie przejmuje się dodatkowymi kilogramami i kolosalną zmianą w swoim wyglądzie. Przejmuje się z kolei jej wytwórnia, która zażądała od Gagi, aby natychmiast zaczęła ćwiczyć i przeszła na dietę.

Piosenkarka przyznała, że nie zamierza schudnąć ani przerabiać swoich kostiumów scenicznych, bo to mogłoby źle wpłynąć na jej fanów. Jej wytwórnia jest jednak innego zdania.

- Kiedy Gaga przytyła, obcisłe i dopasowane stroje wyglądają na niej po prostu śmiesznie, dlatego wytwórnia zleciła szycie nowych kreacji, które nie będą takie opięte i nie będą podkreślały nowych krągłości - mówi informator magazynu Radar.

Osoba z wytwórni dodała również, że nie wszystko da się przerobić i w tym tkwi problem. Na przykład słynna sukienka z mięsa jest tylko jedna i wykonanie nowej jest w zasadzie niemożliwe. GaGa ją uwielbia, więc prędzej zacznie się głodzić, niż przestanie w niej występować.

Wygląda więc na to, że piosenkarka nie będzie miała wyjścia i będzie musiała przejść na dietę i zacząć ćwiczyć. Trzeba przyznać, że nie wygląda kusząco w tych dodatkowych kilogramach.

foto: bellenews.com

Komentarze

Gość 2 października 2012 18:35
fake
Gość 29 września 2012 22:54
słynna sukienka z mięsa? to kurde wciaz ma ta sama:/? musi niezle juz je*ać
gooooooooooooość,który nienawidzi GAGI<3 28 września 2012 20:25
ONA JEST OHYDNA I GRUBA! <3 NIENAWIDZĘ JEJ <3
Gość 26 września 2012 20:49
to przeciez nie jest zdjecie gagi!!!
Gość 26 września 2012 15:43
Biedaczka, chciała przebić Grycanki, a tu klops:O